şükela:  tümü | bugün
  • sabırsızlıkla bekliyorum. harika bir maç olacağından şüphem yok.
  • bir galatasaraylı olarak çakma liverpool formamla vodafone parktaki ilk maçım olacak.

ynwa dinlemeden gelmeyiz inş.
  • maça gidemeyecek olan varsa satın aldığı fiyattan 2 adet bilete talibim. karaborsacılar hiç yazmasın.
  • an itibariyle, 20 saat 50 dakika sonra başlayacak olan süper kupa maçı. sabırsızız efenim. bekliyoruz.
  • liverpool'un rahat alacağını düşündüğüm maç.
  • yarın canlı olarak izleyeceğim karşılaşma.

chelsea taraftarı olarak üzülerek söylüyorum ki ; liverpool , chelsea’yi patates salatası yapacak. en az 3 atar.
  • not: maçtan sonra bursa'ya dönecek olanlar yeşillendirsin.

bu maça gitmek yerine üç beş kuruş kazanma derdine düşenleri hiç anlamıyorum. hayatınızda belki de bir daha izleyemeyeceğiniz iki takım götünüzün dibine geliyor ve siz maça gitmek yerine 300-400 lira kazanmayı tercih ediyorsunuz. bazı şeyler parayla ölçülmez, benim için bu maç da parayla ölçülmez anılardan biridir. geçen hafta assos tatilinde oda-kahvaltı için 450 lira verdiğimiz düşünülürse bu maç biletleri bedava diyebilirim. götü boklu oteller bile 700 liradan oda açıyorlar, bir gece az tatil yapar bu maça giderim.

yarın saat 17:00 civarında taksime gideceğim, belki oralarda bir şeyler yiyerek beşiktaş'a doğru yol alırım. orada iki bira içip atmosferin tadını yaşadıktan sonra tribündeki yerimi alarak liverpool taraftarıyla maç izlemenin zevkine varırım. ingiltere liginin iki kalburüstü, dünya futbolunun en iyi takımlarını çıplak gözle izlemenin zevkini çıkartacağım.

maça gelecek olursak; liverpool büyük favori. chelsea hem transfer yasağı hem de hazard'ı kaybetmesinden dolayı oldukça güç kaybetti. yaşlanmasına rağmen geçen senenin en iyilerinden david luiz'i de satmaları bana ilginç ve saçma geldi. hafta sonu oynadıkları m. united maçında 4 yediler ama kötü futbol oynamadılar, zaten yedikleri gollerin tamamı kontra ataktan. bu maçta o kadar açık vermeyeceklerini düşünüyorum ve oyunu kendi alanlarında kabul edeceklerini düşünüyorum. tam bir kontra takımı olan liverpool kapalı savunmaları açmakta zorlanıyor. bence bu sene liverpool ligi sonuna kadar götüremeyecek çünkü hiç transfer yapmadılar. bu sene geçen sene ki motivasyonu sağlamaları oldukça güç. m. city ve tottenham arasında bir şampiyonluk yarışı geçecek diye düşünüyorum.
    bu maçta da chelsea ilk yarı gol yemez bir de üstüne duran toptan falan gol bulabilirse ilginç bir sonuç çıkabilir. tek maçlar her zaman sürprize açıktır, bu nedenle chelsea'nin şansını da az görmüyorum.
  • yarın 2 arkadaşımla blok 122 de izleyeceğim karşılaşma. sanırım chelsea tarafı oluyormuş ama liverpool çok pis çakacak gibi.
  • liverpool’un kazanacağı karşılaşma olacaktır.

ikinci kategori bileti gişe fiyatından vereceğimdir.
  • nasil bir ulkemiz varsa, hepimizin diledigi ingiliz taraftarlarin maci sag salim izleyip, bir taraflarina bicagi yemeden ulkelerine donmeleri. rezillik cikmasa bari.