şükela:  tümü | bugün
  • yazar bir arkadaşı adına başlık açıyor, başlık için ricada bulunan arkadaş otobüste değil, durumla alakası yok, başlığı açanın ilgisi yok, bambaşka biri şoförün sigara içmesinden rahatsız olmuş.

belli ki yazarın çakal kankisi bir kıza yazıyor, kız estetik ameliyat olmuş ve bu meriç kardeşimize ağlıyor.

(bkz: rezalet gibi rezalet)

şoför sigarayı söndürsün artık, bokunu çıkarmasın.

edit: kızmış çılgın meriç.*
  • kapalı alanda sigara içme cezası olarak toplu taşıma şoförlerine ekstra bir şeyler olması lazım. daha önce benim de başıma gelmişti. şoför asla dinlemiyor. kafasına göre takılıyor. insan gibi uyarıyorsun ama laftan anlamıyor bazı öküzler.
  • zaten benim bildiğim birçok şoför yapıyor bunu. davranışın doğru olduğunu göstermez. ama rezalet puanım 3/10
  • geçenlerde pasajdan geçiyorum elimde sigara adamın biri başladı yanımda bağırmaya burda sigara içilirmi, söndür onu hemen vs. dedim deli heralde rahatsız meğersem sigara kontrolü yapıyorlarmış dükkanlara :) otobüste, minibüste 50 kişinin içinde olduğu daracık alanda şöför muavin pöfür pöfür tüttürür kimse sikine takmaz öylede bir dengesiz memleketiz