şükela:  tümü | bugün
  • antalyanın kaş ilçesinde gerçekleşmiş olaydır.

antalya ile ilgili bi instagram hesabından kaş belediyesi zabıtaları ve emniyet güçleri tarafından uygunsuz yere kurulan çadırların kaldırıldığına dair bir şey paylaşılmış. kampçıların dediğine göre olay öyle olmamış bıçaklarla çadırları parçalayıp içini dahi kontrol etmeden sağa sola fırlatmışlar. kampçıların çok ciddi anlamda zararları varmış.belediyenin hangi partiden olduğunu söylemeye gerek duymadım.

haber paylaşımı
    kampçılardan gelen mesajlar
    gelen mesaj 2
    gelen mesaj 3
  • (bkz: vay ayı vay)
  • önsöz: kaşlıyım.

kaş halkından gelen şikayetler üzerine zabıtanın müdahalesidir. kaş halkının yerine kendinizi koyup değerlendirmek gerekir. her yaz ve özellikle bayram tatillerinde o çadırlar nerelere kuruluyor bir bilseniz.

-plajlarda insanların normalde havlularını koyduğu yerlere
    -yol kenarındaki her buldukları boşluğa ve yol dışında da her buldukları boşluğa
    -amfitiyatronun olabilecek her yerine
    - büyükçakılda etrafı çevrili antik eserlerin hemen yanına (o cevrili alanın içine-o eseri göreyim diye gitseniz 3-4 çadır tarafından çevrelendiğini görürsünüz)
    -ve benim daha görmediğim nice yerlere

ve ne yapıyorlar da insanlar şikayet ediyor?
    -işgal ettikleri yerler ki bu insanların denize girmesini bile engelleyecek şekilde.
    -belediye bayramlardan sonra bir hafta boyunca bu çadırların bıraktıkları çöpleri topluyor
    -ki attıkları özellikle alkollu içeceklerin cam şişelerinin yarattığı tehlikeyi söylemeye gerek yok
    - ya herşeyi geçtim ortalığa kusuyorlar sıçıyorlar daha ne diyeyim.

tatile geldiğiniz yerin halkını rahatsız edecek davranışlarda bulunuyorsanız bunlar kaçınılmaz olaylar.