• iki yarıyı da bayern kazanır oranı 4.5. evini bassan 4 evin olur. kalan yarımla da evlere eşya al. yatırım tavsiyesi değildir

maç sonu editi: ev hanımın üstüne olunca ben de çocuğu bastım. 4 tane çocuğum oldu hanıma nasıl açıklarım bilenler yeşillendirsin.
  • arkadaşlar berat beyden açıklama geldi, barcelona hiç olmadığı kadar iyi durumdaymış.
  • maci izleyemedim ama az önce ozeti izledim. macin en guzel ani suarez in skoru 4 2 ye getirdikten sonra topu hemen kaleden alip santraya dogru kosmasiydi. basina geleceklerden habersiz.
  • ersun hoca audi cup maçında ‘’sadık yat yat’’ dedi diye eleştirilmişti...
    şimdi anladınız mı...
    adamların gözü dönmüş... insafları yok...
  • arsiz takim bayern'in barcelona'yi cok fena rencide edecegi mac. 7-1 bile olabilir.
  • euro böyle yükseldi işte. ne olduğunu anlayamadan 8 oluyor...
  • kardeşim kitapta yazıyor kitapta; m.city'den, liverpool'dan, psg'den uzak durun diyor amaaa bayern münih'ten kaçın diyor kaçın!
  • a*k almanlari 1.dunya savasinda niye boyle oynamadiniz
  • mein leben zorluk seviyesi wolfenstein oynamak gibi bişey bu heriflere karşı oynamak. ölüyorsun, sonra dirildiğin an yine 10 parçaya ayırıyor amk vicdansızları. takım komple bölüm sonu canavarı resmen.

en son bu manyakların oluşturduğu alman milli takımı'nın zaten brezilya'ya nasıl bir zulüm yaşattığını hatırlıyoruz. adamlar latin kökenli dil konuşan bir kalabalık görünce kendilerini kaybediyorlar amk.
  • adamlar barcelona'dan kiraladıkları adamı oyuna sokup 2 gol attırdılar.

bu kadar taşak yeter artık.
hesabın var mı? giriş yap