şükela:  tümü | bugün
902 entry daha
 • pres yapmak fiili ete kemige burunseydi, bu mactaki bayern munih olurdu. barcelona’da kaleciye geri pas yapilan veya out sonrasi oyuna sokulan kac topu, munih oyunculari inanilmaz pres ile kaparak tehlike yaratti, ben sayamadim. normalde, ozellikle barcelona gibi bir takimin, bu presi astiginda rakip defansi dengesiz yakalamasini beklersin ama o da ne, baskiyi asabildikleri nadir birkac atakta da munih defansi duvar gibi yerinde duruyordu ve topu kolayca aldilar.
 • maç 1-1 olduğunda "simay benim karım lan" repliğini akıllara getiren maç olmuştur.
 • macin ozetini actim ama bu da 90 dk suruyor aq.

  garibim suarez maçı 4-2’ye getiren golü atınca nasıl da topu alıp orta noktaya götürüyor olacaklardan habersiz ahahaha
 • beşiktaş'ın 8 yemesinin bir önemi kalmadı artık. messi citye gider umarım. katalan köpekleri beter olsunlar. yüzyılın tecavüzü resmen.
 • barcelona acisindan maci bt sports spikeri 7. golun ardindan yedekler etrafi tekmelerken cok iyi ozetledi:
  ''there is more fight on the bench than on the pitch"
 • bu yıl da seni bayern ile eşleştirmeyen rabbin için ne yaptın?
 • mein leben zorluk seviyesi wolfenstein oynamak gibi bişey bu heriflere karşı oynamak. ölüyorsun, sonra dirildiğin an yine 10 parçaya ayırıyor amk vicdansızları. takım komple bölüm sonu canavarı resmen.

  en son bu manyakların oluşturduğu alman milli takımı'nın zaten brezilya'ya nasıl bir zulüm yaşattığını hatırlıyoruz. adamlar latin kökenli dil konuşan bir kalabalık görünce kendilerini kaybediyorlar amk.
 • maçın son anlarında suarez’in zaman geçirmeye çalıştığı maçtır.
  9 olmasın diye uğraşıyor adam.
 • barcelona da bir devrin kapandığının kesin kanıtı olan, almanların yine birilerinin onuruyla oynadığı maç.

  maçın başlama düdüğünden son saniyesine kadar bayern münih, karşısında adeta; çorumspor varmışçasına allah ne verdiyse yüklendi. skor: 3,4 nihayetinde 5 olmuş ama; alaman durur mu? durmadılar efendim sağlı sollu yüklendiler ve 6 oldu üstüne 7 oldu hatta 8 de oldu. 9-10’ da olurdu, izleyenler görmüştür abartmıyorum.

  yalnız; “bu nasıl bir hırstır, neden bu kadar yükleniyor götverenler” diyordum ki; aklıma direk ter stegen dallamasının neuer reisimize karşı, “almanyanın 1. kalecisi benim, en iyi benim, neuer de kim” açıklamaları geldi. sikerler böyle stegen efendi akıllı olacaksın. ccc neuer ccc

  yani oturdum düşünüyorum şimdi de, bizim dalyaraklar 1 golü allah vermesin ilk 15 dakikada bulduğunda, kalan 75 dk kendilerini yerlere atmalar, kavgalar, fauller, topu anasının amına dikip havadan kaç saniye düşecek; düşünmeler. oyuncu değişikliği sırasında yenilen takımdan birinin: “siktir git hızlı çık” iteklemesine karşı, hakeme dönüp, “hoca baksana itiyor” serzenişleri, akabinde 50 metreyi 1 dakikada yürüyüp, girmek için bekleyen oyuncuyla sarılıp şans dilemeler, tek yanak öpücükleri... puuuuu amna koym düşünürken bile öndeki takımın teknik direktörü hakeme saati gösteriyor bitir artık hoca diye...
331 entry daha