şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
  • (bkz: recep tayyip erdoğan) beyanatıdır, çok yazık çok.

link yenilendi.
    kaynak
  • edit: bir adet rte beyanati.
  • tabii fark muhalefet lehineyse.

4 bin oy farkla binali yıldırım “seçimi kazandık" derken sorun yoktu.
  • yapmayın etmeyin dediğim açıklamadır.

edit: yani kaç fark olmalı?

ortalığı karıştıran açıklamalardır.

ekrem imamoğlu böylece daha da yükseliyor.

edit 2: seçimin yenilenmesi için algı oluşturmaya devam ediliyor. kesinlikle yeniden seçim algısına alet olmamak gerekiyor. yıllardır milli irade milli irade diye başımızın etini yiyenler, milli iradeyi sadece kazandıklarında beğendikleri, kaybettiklerinde ise beğenmedikleri aşikardır.

demokrasi mevcut iktidar için amaç değil araçtır.

niçin eğitim sisteminin, kültür ve sanatın, üretim ekonomisinin yıllardır tırpanlandığını iyice anladık.

demokrasiyi, halısaha maçı ciddiyetinde gören bir zihniyet ortaya çıkması iktidarın her zaman işine gelmiştir.
  • 1 oy farkla kazansa da kazanmıştır bitti. demokrasinin bile tanımını değiştirdiler.

istanbul'la geldin, istanbul'la gideceksin. bu şehir bitirecek seni.
  • iktidarın doğuda birçok ilçeyi 200-300 oy farkla kazanıp muhalefetin bütün itirazlarının reddedildiği bir ülkede, bir parti genel başkanının açıklaması.

siz kaç fark isterdiniz reyisim?
  • saçma beyanat.

olmaz öyle şey.. 1 oy fark bile yeter.
  • %51.40 ile tüm sistemi değiştiren referandum kazanırken meşruiyet sorunu yok amk tabii. abi bıktım bu ülkeden ya alın istanbul'u tamam, ne yazsam gg

edit: meşrutiyet yazmışım sinirden meşruiyet olacak :(
  • büyük ihtimal cemaatler tarafından baskı altına alınmış bu eleman. istanbul rantı o kadar büyük ki seçimle gideceklerini sanmıyorum. 90 bin çalışan gözüken ibb'de 18 bin aktif personel çalışıyor. bunun geri kalanı sanırım hep cemaatçi.

2023'e kadar görevde kalabileceğini sanmıyorum. erken seçim çok yakın.

edit: cemaatlerin toplandığına dair bilgiler geliyor. link
  • 14.000 insanın oyunu hiçe sayan bir söylemdir. alenen 14.000 insana siz kimsiniz demiştir sayın cumhurbaşkanı! kazanan akp olsa başka olurdu tabi!
740 entry daha