şükela:  tümü | bugün
  • chelsea'nin galibiyetle kapadığı lig maçı. ama eminim jose mourinho'ya sorsaydınız, bu maçta puan kaybetmeyi tercih ederdi kendisi. daha maçın hemen başında kalecisi petr cech'i kaybetti mourinho. hayır nerdeyse çocuğu insanlık olarak kaybedecektik. kafatası çatlamış da... hayır o darbe bana gelse, helvamı çoktan yerdiniz diyeyim ve geçmiş olsun dileklerimi kendisine ileteyim.
    en son 76 sene evvel ligde oynayan iki takımın mücadelesi ziyadesiyle kanlı geçti. petr kardeşim için dakikalarca beklediysek de, onun gidebileceği tek yer ameliyat masasıydı ki oraya yattı. yer yer sert geçen maçı mike riley amcamız yönetiyordu. chelsea ilk yarının sonlarında bulduğu golle devreye önde girdi. readingli arkadaşlar zorla kendi kalelerine golü atmış, mavileri rahatlatmışlardı.
    john obi mikel salaklıktan ikinci sarıyı görünce, takımını on kişi bıraktı. mourinho için kâbus sürüyordu adeta. derken readingli bikey kardeş de kendini oyundan attırınca, chelsea yöresinde bir sükünet hâkim olmuştu ta ki maçın uzatma dakikalarına kadar. readingli sonko ile cudicini çarpışınca, kaptan john terry kaleye geçti, didier drogba terry'nin yerine. maçı 1-0 kazanan chelsea üç puan almasına rağmen aylarca cech'ten mahrum kalacağına yanıyor. henrique hilario ise vatandaşından görev emri bekliyor.