şükela:  tümü | bugün
 • fetullah'ın itlerinin ülkeyi karıştırmaya yönelik icraatlerinden biri olma ihtimali bulunan durum.

  arkadaşım istanbul'daki bir teknik lisede kimya öğretmeni olarak görev yapmakta. kendisi alevi. fetö'yle uzaktan yakından ilgisi yok. kendisini küçüklükten beri tanırım. ailesi gibi kendisi de atatürkçüdür ve kesinlikle herhangi bir aşırılığı yoktur.

  bugün öğleden sonra kendisine okul müdürü tarafından tebliğ edilen karar sonucu görevden uzaklaştırıldığını öğrenmiş. kendisine kesinlikle bir açıklama yapılmamış.

  bu durumda hem hükümetin hem de fetöcülerin parmağı olduğunu düşünüyoruz açıkçası. muhtemelen fetöcü ibneler ortalığı karıştırmaya yönelik asılsız ihbarlar yapıyorlar. bizim aptal karar vericiler de bu isimsiz ve imzasız ihbarları dikkate alıyor.

  kimin parmağı varsa umarım tez zamanda cezasını çeker.
 • bu ve bunun benzeri fetoyla "hiçbir ilgisi olmayan" veya "fetoyla savaşan" insandan oluşan 1 milyon mağdur var ana muhalefete göre.
  eee?
  zaten feto ne kadar devlet içi çalışana sahip ki? toplamda 3 milyon devlet çalışanı yani memurumuz olsa 1 milyon kadari da feto üyesi yakalama amaçlı işten uzaklaştırılarak mağdur oluyorsa kaldi 2 milyon çalışan. gerçek fetocular nerde amk? o kadar yerleştilerse o zaman o 2 milyonun yarisi fetocu mu yani? öyleyse kpssde neyin mülakatı la? önüne geleni alması lazım kodugumun bakanının.

  (bkz: isyanlardayım)

  (bkz: biri beni durdursun)