• olmayan rezalettir. hatta muhtemelen fetöcülerin algı operasyonudur.

reisiniz dedi evladım mağdur yokmuş. ondan iyi mi bileceksiniz?

http://www.sabah.com.tr/…-bakmayin-magdur-falan-yok

yetmedi mi?
    http://www.haberturk.com/…magdur-edebiyati-yapmasin
    http://aa.com.tr/…c-kimse-magdur-edilmeyecek/613675

bu arada bylocktan aldıklarına emin olmanızı tavsiye ederim. arapça bir cümleyi 450 kez okuduğunda darbeyi engelleyeceğine inanan birisinin öğretmenlik yapamayacağını düşünmüş olmasınlar? büyücü müsünüz nesiniz 1001 kere tekrarlayacaz, koro halinde okuyacaz falan hayırdır? pentagram çizip mum da yaktınız mı?
  • fetih suresi ile darbeyi bastiran adamin drami.
    255 tekrarli yasin suresi okursa bence bu sorusturmayi da atlatir.
  • kararnamelerle görevden almalarda çok büyük sıkıntılar olduğu, çok sayıda insanın haksız yere görevden alındığını aylar öncesinden yazdık, bu da durumu ucu kendisine dokunduğuna fark eden birinin figanı.
    kusura bakma paşam, niemöller alıntısına gerek yok, bizi almaya daha önceden geldiler, hep geldiler zaten, gelenler arasında muhtemelen siz de vardınız.
  • patlamış mısır alıp kenara çekilmelik olay. tadından yenmez.

siz bu başınıza gelenlerin bedelini 15 temmuz'dan çok önce ödediniz. taaa yıllar önce işini yapanları uzaklaştırıp, elinizdeki iktidarın gücüyle bu adamları devlete yerleştirirken. şimdi de kendi düşen ağlamaz diyeceksiniz. orospu çocuklarını destekleyip, cumhuriyetin çocuklarını doğrarken düşünecektiniz, ona göre oy verecektiniz, ağlamayın.

not: kardeş kusura bakma, hümanist olan yerlerim ağrıyor, size karşı hiç hümanist olamıyorum. kutuplaşmaysa da kutuplaşma olsun bunun adı.
  • yazışmaları okudum, çok sevindim bu olaya.
    "gerçek yüzlerini gördük" diyor ya whatsapp konuşmalarında, başlığı açan şahıs, o ve kayınbiraderi, bu bahsedilen terör örgütünün sempatizanıydı, iki kankanın araları bozulmadan önce. resmen kaos var anadolu'da şu an. bu harika. küçük dünyalarında, yaptıkları küçük hesaplarıyla onlara daha iyi bir hayat vaadeden partileri, deliler gibi insan fişliyor ve elinde ayırt ettirebilecek bir şeyleri yok. komünisti, ne bileyim, milliyetçiyi ayırt etmek görece kolay ama, cemaatçi avı yapmak kendi süründe koyun seçmek gibi.

neden sevindim biliyor musunuz ? kendinize ait bir karar mekanizmanız yok. bunun cezalandırılması şart. başkaları veriyor kararı, bu manipüle edilebilir salaklığınız yüzünden. anadolu'da, hiç birisi açıp seçim bildirilerini okuyor mu acaba ? habermas'a göre kahvehaneler, kamusal alan sağlayıp fransız devrimini sağlayan araçlardan biri ama bu coğrafyada tam tersi işliyor be amına koyim.

capslerde bir sürü detay var ya içinde bulunduğumuz durumu özetleyen ;orada dua capsi koyan biri var. bu toplumun birbiriyle iletişimini kesmeli ve ar-ge harcamalarını arttırmalıyız toplum üzerinde, gerçekten ayıplı çok mal var, geri iadesi de yok.
  • akepe demek fetö demektir.

bu ikisi birbirinden ayrılamaz.

akepeli olup da fetöcülükten yırtma imtiyazı, sadece akepeli milletvekillerine, birkaç seçmece yandaşa ve saray'daki hane halkına hak tanınmış bir lüks ayrıcalıktır. o da köprüyü geçene kadar ayıya dayı dedikleri için. hele bir başkanlık hayaline kavuşsun, ondan sonra kripto fetöcü milletvekillerini de yağlı kazığa oturtacak. mehepe'ye bile kendi partisinden daha çok güveniyor. kara liste cebinde ama başkanlık oylamasında onlara ihtiyacı olduğu için ses etmiyor. şimdilik.

geri kalan bütün akepe ekosistemi fetöcülükle suçlanmak için gün saysın. il, ilçe, mahalle teşkilatlarından hiçkimse fetöcülük suçlamasıyla içeri atılmaktan muaf değil.

mafya gibi düşün. bir kez akepeli olmuşsan, yani partinin kayıtlarında bir şekilde ismin geçiyorsa, misal kömür yardımı almışsan, mitinge katılıp cebine yirmi lira atmışsan, bu saatten sonra artıkın akepe'den çıkman mümkün değil. akepe'ye verdiğin destekte en ufak bir gevşeme görürlerse, veya götüm götüm kapıya doğru yaklaşıp akepe'den uzaklaşmaya kalkışırsan ossaat hain terörist damgasını yersin. hayatın kararır. yok öyle üç kuruşa beş köfte, o makarnaları fitil fitil burnundan getirirler, getirecekler. sıçtın.

şakağına silahı dayamışlar, rehin almışlar seni. onun saray'dan başka gidecek yeri yok. senin de akepe'den başka gidecek yerin yok. sana kendi kaderini yaşatıyor. korku içinde paranoyak bir hayat yaşıyor. o korktukça sen daha çok korkacaksın.

boynunda elektroşok veren tasmayla dolaşan bir zombisin sen.

dün götünün kılıyım diye övünüyordun. bugün ise o götün kılı olmaya mecbursun.

akepe'ye kuyruğu kaptırmışsan akepe mezara kadar senin cehennemin. burası akepe, burdan çıkış yok.

akepeli olmayanlar mı? onlara zaten hayatı sen cehenneme çevirmiştin. şimdi geç yanlarına otur, sıranı bekle.

end of story.

.
  • bir dinci agliyor gozleri yasli. hahah. fetocularin siktir edilmesi konusunda olumlu dedigim ihrac. biz de inandik fetocu olmadiginiza amk. yiyin lan birbirinizi. ne bok oldugunuz belli. kimi kandiriyorsunuz fetocu degilim diye. hadi canim hadi, baska kapida zirlayin. reyis'in de dedigi gibi, ortada magdur filan yok, inkar eden fetocu var. bre zindik, sen reyisten daha mi iyi bileceksin. zumma hasa allah bile carpar reyise karsi geldigini gorunce.

dua okuyarak darbeyi onleyecegini dusunen yobaz ogretmenlerin egitim camiasindan siktir edilmesi de ayri bir guzellik. devaminin gelmesini dilerim. hukumetimize bu konuda tam destek veriyorum.
  • dur daha dur delikanlı daha neler olacak. etrafta yok edecek kimse kalmadı sen zannediyor muydun ki yok etmeye alışmış bir sistem tüm düşmanlarını yok edince duracak.

kimse kusura bakmasın her muhalif ses susturulduğunda biz yıllarca senin şu yaşadığın duyguları yaşadık. hadi git anlat derdini şimdi bu ülkenin muhteşem hukuk sistemine.
  • iste boyle adamlara genc beyinleri emanet ediyorlar egitim vermesi icin.

korkunc.
  • özet: bunlar şimdi çok hızlı akp'li arkadaşlar, fetöcü diye kaynına kaymışlar.

şimdi sorum şu: ben zamanında fetöcülere söverken akp'li olup da bir kişi çıkıp ya haklısın demedi bana, buna binaen soruyorum; akp'li olmak fetö üyesi olmak için en birinci koşul değil midir?
    ben anlamam öyle 17 aralık falan, terör örgütü dediğin bir gecede kurulan bir şey değil, hiç mi sohbete gidip maklube gömmedin kayınçoyla? yeme bizi...
hesabın var mı? giriş yap