şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  fatih'teki seyyar satıcı olayında uygunsuz durumun oluşmasına sebebiyet veren görevliler hakkında başkan kadir topbaş'ın talimatıyla soruşturma açıldı.

  fatih ilçesi balat mevkii fener sahili civarında 12.10.2016 tarihinde yaşanan ve tarafımıza aktarılan şikayet konusu incelenmiş olup, bu uygunsuz durumun oluşmasına sebebiyet veren görevliler hakkında başkan kadir topbaş'ın talimatıyla soruşturma açılmıştır.

  bununla birlikte ilgili vatandaşımız ile hızlı bir şekilde iletişime geçilmiştir ve ortaya çıkan zararın giderilmesi konusunda çalışmalar başlatılmıştır.

  gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. konuyu tarafımıza ileten ve takipçisi olan tüm duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

  kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  --- spoiler ---

  http://www.ibb.istanbul/…?newsid=23419#.waexq4oltiu

  biz konuların takipçisi de oluruz duyarlısı da oluruz ama siz takip edilen, duyarlı olunan her konuyla gerçekten ilgilenir misiniz işte orasını bilmiyoruz kadir ağbi'cim.
 • şu açıklama sonrası hiç bir seyyar satıcıya dokunamazlar, hiç bir dükkan sahibine de vergi cezası yollayamazlar. sen kaçak iş yaparak vergi kaçırıp memuruna bıçak sallayan adamın mağduriyetini gidereceğiz dersen, ne bir tane dükkan sahibine vergi öde diyebilirsin, ne de başka bir seyyar satıcıya dokunabilirsin.

  dayak için deniyorsa, sanırım döven bir zabıta yok. o iş yalan yani.