şükela:  tümü | bugün
  • bugün yaşadığım, akıl almaz rezalettir.

ayten bana son zamanlarda garip davrandığımı ve bir uzmana görünmem gerektiğini söyledi. ben de adana aşkım tüfekçi hastanesinden psikiyatr burçin seylan'dan randevu aldım.

randevu saatinden önce hastanede oldum ve hasta kaydımı yaptırdım. 15 dakika sonra burçin hanım'ın odasına girdiğimde muz ve çekirdek yiyordu. şaşırsam da oturup ayten'in bahsettiği davranışlarımı anlatmaya başladım fakat burçin hanım beni dinlemiyor gibiydi. ben 37-38 dk. konuştum ama o tek kelime bile etmedi. en sonunda bana: "sen iktidarsızsın" diyerek yediği çekirdeklerin kabuğunu bana fırlatmaya başladı.

tabii ben bu duruma anlam veremedim ve bunu neden yaptığını sordum. fakat açıklama yapmadan beni odadan kovdu. ahmet, polisten darp raporu almamı söyledi ben de 1 saat önce darp raporumu aldım, gerekli işlemleri başlatacağım.

her gün haberlerde görüyoruz şiddet olaylarını ama bir gün başımıza gelebileceğini düşünmüyoruz ne yazık ki. destek olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • çok garip bir rezalettir. anlam veremediğim bir olaylar silsilesi ve üçüncü sınıf komedi filmleri gibi bir havası vardır.

kadın psikiyatrist, hastasına yediği çekirdeklerin kabuklarını firlatmaktadır. muzun kabuğunu ise yola bırakarak kovduğu hastanın kayıp düşmesine neden olmuştur.

bir dış ses olabilir anlatıcı olarak, bir de gülme efekti koyarsak atv'de dizi olarak da gösterilebilir.

ayrıca gerçekse bu olay... yine de aynı şeyleri düşünürdüm.
  • rezalet gibi rezalettir. kadın psikiyatr olmuş muzla çekirdeğin gitmeyeceğini bilmiyor. yuh be kardeşim. rakı susuz içilir. biz çekirdeğe çiğdem deriz. boyoz.