şükela:  tümü | bugün
  • ilginç şeylere gebe dolar kurudur. ytd.

(bkz: trump'ın türkiyeye yaptırım kararını imzalaması)
  • twitter da tt olucak gibi gözükmektedir
  • korktuğumuz başımıza gelmez umarım dediğim kurdur.
  • bir patlatamadınız lan şu kuru.

iki ayda 750 baz puan faiz indirildi.
    bütün dünya'nın tepkilerine rağmen suriye'ye girildi.

ve dolar bırakın 10-12 tl'yi, 6 tl'yi bile göremedi.

dua edin de uzaylı istilası falan olsun, belki öyle çıkarsınız tersten.

edit: okuduğunu anlamayan güdüklere laf anlatmaya çalışayım biraz.

demiş ki biri: "kardeşim senin için dolar 5.80 iken iyiyse 6 yı bile görmüyorsa vah senin haline sen bildiğin koyun olmuşsun, allah başka dert vermesin sana :)"

ulan at kafası, bu entry'den 5,80'in benim için iyi olduğu sonucuna nasıl ulaştın?
    aylardır büyük puntolarla "dolar 10-12 tl olacak" diyen selçuk geçer ve onun kafa yapısındaki dingillere laf çaktığım şu entry'den, benim "koyun" olduğum sonucuna nasıl ulaştın? sen niye alındın oğlum hayırdır?
    lan siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya?

bak "kardeşim",
    sözlük'te aylarca dolara yatırım yapılmaz, alacaksanız gram altın alın deyip durdum.
    gir gram altın başlığına, entrylerimi oku da biraz feyz al sikik.
    bir de bana koyun diyor. ulan keşke olan biteni benden daha iyi yorumlasan da bana koyun desen, inan ki alınmam.

ne kurun dinamiklerinden, ne volatilitenin öneminden haberiniz var ama maşallah laf koymaya gelince hepiniz aslansınız. yarrak kafalılar.

https://www.bloomberght.com/…-alimi-yapacak-2235228

alın bunu da yorumlayın üstün ekonomi bilginizle. sikikler.
  • dün gece rüyamda 15,60 tl’yi bulan kurdur. olursa işsizlik forever. cemaatime beklerim.
  • acilisi 6 tl´den yapacak gibi görunuyor. amerika borsalarinin acilacagi saate kadar 6,1 seviyelerine gelmis olacagini tahmin ediyorum. yaptirimlarin devreye girmesi ile birlikte cuma gunune kadar 6,5 - 7 araligini görecek gibi görunuyor. uzak dogu borsalarinin acilista nasil bir tepki verecegi cok önemli. istanbul borsasi resmi islem saati baslayana kadar cok can yakacak gibi görunuyor. ekonomiden pek anlayan biri degilim. sadece buna benzer durumlarda gecmiste olan gelismeleri göz önunde bulundurarak fikrimi paylasiyorum. dilegim daha da dusmesi ve ulke insaninin biraz nefes almasi ama gelismeler öyle görunmuyor ne yazikki. birlikte görecegiz olacaklari.

edit: @musallali arkadasin uyarisiyla yarin amerika´da columbus day nedeniyle piyasalar kapaliymis. kendisine tesekkur ederim bilgilendirme icin.
  • yükselirse bir kısım orospu evladını sevindirecek kurdur.
  • abd resmi tatilde olacağı için 2-3 kuruştan fazla oynamayacak olan kurdur.

düzeltme: tatil sadece massachusetts eyaletindeymiş, yani resmi tatil değil bugün.
  • hiç bi sikim olmayacak kurdur.

5.89 dan açar. 5.92'lere değdirir. sonra açıklamalara göre yönü netleşir.

yok efenim 6 olacakmış 6.10 görecekmiş hayal kurmayın.

not: 5.58 spor.
  • ekşiciler 6 diyorsa 5.80'e geriler. ytd. at fava bekle.

edit: gerilemedi.