şükela:  tümü | bugün
  • yunanistan, türk milli takımından daha iyi hücum yapabilen bir takım olduğu için, genel defansif oyun karakteri aldatıcı olabilir. bu yüzden yunan takımı büyük ihtimalle gol atacaktır, fakat kolombiya daha fazla atarak kazanır bu maçı.
  • yıllardır futbol namına bir şey yapmadığı halde en olmadık organizasyonlarda kendini gösteren yunanistan'ın 1-0 yenik durumda olduğu maç. dünkü tecavüze benzer bir eylem de yunanistan'a karşı kolombiya'dan bekliyoruz efenim.
  • futbol katili yunanistan'ın sayısız gol yemesini umut ettiğim bir başka maç. ancak kolombiya çok disiplinsiz, böyle devam ederlerse gol yiyebilirler.
  • samaras'ın top ayağındayken uzaktan yusuf şimşeki andırdığı maç.
  • gekas'in gol atmasini ama yunanistan'in yenilmesini istedigim mac.
  • yunanistan o kadar düşük tempoyla oynuyor ki top kazanmasınlar istiyor insan. bu halleriyle gol atmaları zor ama yunanistan'dan bahsediyoruz tabii. birazdan kornerden falan itelerler bi tane.
  • sahada hames diye bi oyuncunun olduğu maç. hames kim amk? 40 yıllık james rodriguez hames oldu.

edit: hay hames siksin seni deli oldum
  • spikerin hames telaffuzunun doğru olduğu maç. inanmayan wiki'ye bakabilir. zamanında da ilker tahsin holoşko diye doğrusunu söylediğinde alay konusu olmuştu. demek ki bu işin fıtratında var.

öte yandan, tamamen bir tesadüf eseri olarak ses senkron problemini dünkü maçlarda çözdüm. şöyle ki, daha salı günü eski digiturk dekoderimi yenisi ile değiştirmiş, menülerde gezerken ses geciktirmesi diye bir seçenek görmüştüm. birimi nedir bilmiyorum ama dün oraya 2 birim gecikme koyunca cuk oturdu. yeni dekoder kullanan digiturk abonelerine duyurulur.
  • sadece turk spikerin degil hollandali spikerin de james rodriguez'i 'hames' diye telaffuz ettigi, cunku dogru telaffuzunun bu oldugu mucadele

hesabın var mı? giriş yap