şükela:  tümü | bugün soru sor
 • secimi akp kazanmazsa ne yapacaklarını merak ettiğim paçavraların ileride hesabını verecekleri provakasyon.
 • (bkz: 3 şehit demiştik ama 1 şehit 3 ölü var)
  ölenler akpli olmayınca şehitlik sıfatını geri alan, kendini allah yerine koyan ahaber sunucusu sıfatındaki provakatörün yatacak yeri yok. ne bu dünyada ne diğerinde.
 • seçimin sonuçlarından ciddi endişe duydukları kesin. bu sebeple toplumun çok çabuk cepheleştiği kürt sorununa milliyetçi bir tırmıkla kaşımak istiyorlar. kürtlerin yaşadığı bölgede artık akp kopardığı parçadan bir şekilde emin daha fazlasını yapamayacağı da kesin . muhafazakar ve kürt hareketinden uzak kürtler çantada keklik. geriye türkiye'nin batısını kürt karşıtlığı üzerinden kendine çekmek kalıyor. yapabilecekleri tek şey bu ve bunu yapıyorlar. yoksa topluma vaat edecekleri bir şey kalmadı ; millet bahçesi vb. komik mi komik şeyler. konuyu ekonomiye de getiremiyorlar ki karneleri çok kötü. demirtaşı idamla tehdit, kandile operasyon ve suruç provokasyonu ile seçime tam gaz devam . eee haliyle artık gazeteciliğin en ufak mesleki ilkesine bile itaat etmeyen basının bu gazı topluma pompalaması kaldı .
 • bilhassa olay çıkarmak için yapılıyordur. bunu herkesin akılda tutması gerekmektedir. galeyana gelmek, bu oyunlara düşmek sadece istenmeyen sonuçlar doğuracaktır. lütfen sakin kalalım. sadece 3 hafta daha sabredersek çok daha farklı bir türkiye bizi bekliyor olacak.
 • yok yok, yeni anketler gelmiş belli, gidici oldukları için medyalarına talimat vermişler.

  şurada seçime kalmış 1 hafta nemalanmak istedikleri şeye bak.

  böyle siyaset olmaz olsun.
 • biraz önce 20 dakika kadar a haber izledim. dileyen de açıp izleyebilirler. arka fonda aksiyon/gerilim film müziği eşliğinde yapmadıkları provakasyon yok.
  bu kanalın halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmekten bir an önce ceza alması, devam halinde de kapatılması gerekiyor. böyle rezillik olamaz.
 • arkadaş böyle pişkinlik olmaz ya !! adam öldürmüşler, hala diyorlar ki medya yönlendiriyor.
 • gazeteci önce namuslu olur. nasıl uyuyorsunuz lan siz alçaklar o yataklarda. sizi kim büyüttü size kim öğretti bu kötülükleri.
 • o değilde "aa pkklılar akpli milletvekiline saldırmış" diyip akpye oy vermek nasıl bir mantıktır ya? tam tersine, bunların hükümet olduğu devlette bir grup pkklı milletvekiline eli kolu sallayıp saldırabiliyor diye devletin devlet olmadığı otoritesinin kalmadığını bir avuç çapulcu önünde rezil olduğunu düşünüp muhalefete kayacağına gidip hükümete oy vermek nasıl bir beyinsizlik