*

• nick bulmam lazim adındaki, çoğu kişinin engellediği aktroll'ün, muharrem ince başlıklarının görünmemesi adına başlıkları açmaması için önceden açtığım başlık. kaynak

ulan ben açmayınca biriniz de çıkıp açmıyorsunuz, sorumluluk almıyorsunuz, alacağınız olsun!
  • cumhurbaşkanı adayı muharrem incenin bayramın 1. günü saat 18:00 de cumhuriyet meydanında gerçekleştireceği miting.

az önce bakkala diye çıkıp kendisiyle karşılaşmam beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. otobüsünün önünde yine o tatlış gülümsemesiyle caddede yürüyenlere el sallıyordu. birkaç adım attım otobüsünün önüne doğru, el sallayarak selamladım öğretmenimi. o da minik bi göz kırpmasıyla naber dedi. çünkü unutmaz o, tanır eski öğrencilerini.

arife günü kek adamın mitingi var aynı meydanda. yollar şimdiden ablukaya alınmış durumda. esnaf söyleniyo haliyle. arifede iş yapacaktık onu da baltaladı diye. birine dedim ki, neye hayrı var ki sana olsun...

incenin bayram günü yapacağı bu miting yalova tarihinin gördüğü en mahşeri miting olacak. yalovalılar, hemşehrisini bir kez daha bağrına basacak. bendeniz de orada olacağım. civardakileri beklerim efem.
  • bir aktrol 14 haziran 2018 muharrem ince yalova mitingi diye başlık açmış , 14 unde yalova'da bir hırsızın mitingi var, neyse ki 15 in de muharrem ince gelip şehrin havasını değiştirecek
  • kendi sahasında her türlü kazanacağı mitingtir.
  • muharrem ince'nin, özellikle de, yalova'da promptersız konuşmayı bile beceremeyen birinden korkacağını iddia eden, kendine hala bir beyin bulamamış şeref yoksunlarının 14'ü diye açtığı başlık elinde patladığı için kudurduğu miting.

ahahaha bul şu beyni artık da kurtulalım.
  • takvime eklenmiş miting.
  • saat 18:00'de cumhuriyet meydanında başlayacak olan miting.

tekrarını, muharrem ince'nin resmi youtube kanalından izleyebilirsiniz;

https://www.youtube.com/watch?v=yvwwkxw6yny
  • muhtemelen yalova tarihinin en kalabalık mitingi olacak.
  • benim en merak ettiğim miting olacaktır. öncelikle yalova'dan epey katılım bekliyorum. şenlik gibi olacaktır ancak gün içinde yaşadığımız ve yarın yaşamamız muhtemel olaylardan ötürü biraz korkuyorum. ne dese elinde de patlayabilir, direkt cumhurbaşkanlığına da yarayabilir. rakip kendi vatandaşını öldürmeyi göze almış koltuk sevdalısı sonuçta. ver ayarı, ver derslerini, susup gidecekleri zamana kadar çalabilecekleri maksimum parayı hesaplamaktan başka bir şey düşünemesinler! ama iki ucu...
    yarın muharrem ince'den tüm türkiye'ye siyaset dersi vermesini bekliyorum. kendisine güvenim tam.
  • tüm yalova halkının 13. cumhurbaşkanı ince'yle bayramlaşacağı miting...
hesabın var mı? giriş yap