şükela:  tümü | bugün
 • s.urfa’nin suruc ilcesinde akp mv adayi ibrahim halil yildiz’in esnaf ziyareti sirasinda tartisma yasadigi esnaf ve vekil adayinin korumalari arasinda gerceklesmistir.

  edit: son olu sayisi 4 deniyor.

  ayrica olenlerin 3’u hdpli iken magdur olan yine akpliler olmus.

  edit2: (bkz: 3 sehit demistik ama 1 sehit 3 olu var)a haber vblerin tavrina bakarak dahi olayi az cok kavrayabilirsiniz!

  https://twitter.com/…tatus/1007268801631735809?s=21
 • milletvekili adayının neden korumaları var?
  milletvekili adayı esnaf ziyaretine neden korumaları ile gidiyor?
  milletvekili adayının korumaları esnafa ateş açarak seçimi kazanmayı mı düşünüyor?
  esnaf milletvekili adayına ne demiş olabilir ki kendilerine ateş açılsın?
  oyunu almak istediği esnafı ziyaret edip 7 kişiyi yaralayan bir milletvekili koruması dünyanın başka hangi ülkesinde vardır?

  edit: başlık ilk açıldığında haber aynen bu şekildeydi. simdi anlaşılıyor ki aslında başka şeyler de olmuş. konu net değil.
 • gerçekse orospu çocukluğudur. net.

  doğru değil ise daha büyük orospu çocukluğudur. net.

  edit: iki esnaf bir akp'li ölmüş. başlık taşıyıcıları ne sikime bekliyorsunuz. illa 14 haziran 2018 akplilerin şannlıurfada esnafı taraması başlığı mı açalım. ölenlerin yakınlarına sabırlar dilerim.

  biraz geç de olsa başlık taşındı.

  edit: maalesef bunlar ortalığı karıştıracaklar. taziye çadırı kurulmayacak haberleri geliyor. bu ne demek aşireti bilenler bilir. umarım olaylar büyümeden burada biter. kocaelinde hdplilere saldırı olmuş. bu gece zor bir gece olabilir. tüm ülke sakin olmak zorunda.
 • edit2: demokrasi barış he mi. terorist mayın eşşekleri sizi. ak partili diye önce tehdit edip sonra insanların canına giren haysiyetsiz orospuçocukları!

  https://eksiup.com/5b1f7519426

  edit: bak bak. başlığın ilk hali 3 akplinin öldürülmesiydi ve yukarda bi orospu çocuğu mağduriyet edebiyatı yapıyordu. şimdi başlık değişti yani ölen 3 akpli değil, 1 akpli 2 hdpli galiba, ve o üstteki orospu çocuğu alta not düşüyor. "başlığın ilk hali buydu yani hdpli kardeşler kusura bakmayın ben onu akp için dedim"

  benim entrym de o haysiyetsiz ve onun gibilere serzenişti. ölen ak partiliyse siktir et diyor adamlar.

  esnaf ziyareti yapan ak parti suruç mv.ne pkk'lıların saldırısı sonucu mvnin 2 kardeşi ölmüş, saldırı yapanlardan da 2 kişi.

  şu olayı milletvekili dükkan bastı diye yayanlar mayın eşşeği amed diclenin çocukları galiba.

  edit sonu.

  iddiaya göre 3 ak partilinin öldürülmesi olayı.

  şu durumda bile "mağduriyet" muhabbeti yapan orospu çocuklarının mevcudiyetini sikeyim.

  "parti çadırına saldırdılar" diyip ortalığı ayağa kaldıranların şu durumda verdiği tepkilere bakarak ne kadar yavşak, sahtekar orospuçocukları olduğu görülüyor.

  milletvekili korumaları halka ateş açmış? neden böyle birşey olsun neden? kodumun hendekçi mayın eşşeği seni? amed dicle mi dedi bunu?

  esnaf ziyareti yapan ak partililerin öldürülmesi olayı.
  hem olayı hem de verilen tepkileri yazın bir kenara.
  mayın eşşeklerinin demokrasi anlayışı bu.
 • dünkü haziran 2018 rte'nin yayınlanmamış hdp konuşması olayından sonra insanın aklına farklı düşünceler sokan olay...

  edit: başlığın ilk hali "şanlıurfa'da 3 akplinin vurulması" idi. ancak bu tamamen havuz medyasının uydurması çıktı.
 • yalan haberdir. olay şöyle gelişiyor. akp millet vekilleri suruç içerisinde seçim çalışması yaparken esnaf tepki gösteriyor. millet vekilinin korumaları esnafa ateş açıyor ve 5 esnaf yaralanıyor. diğer esnaflardan biride ateşe karşılık verip 2 korumayı yaralıyor. hastanede olan yaralıların arasında hayati tehlikesi bulunanlar var. bu namuzsuzlar da andaş medya sayesinde sanki akp'liler yaralanmış gibi servis ediyor. kahpeliğin geldiği son nokta.

  edit: 2 esnafın ve 1 akp'li korumanın hastanede hayatını kaybettiği haberi geldi.

  edit2: bir akçomarın tehdidi ve tehdit eden avukat görünümlü arkadaşın nicki; onemli olan yarismakdi diyen ezik sperm

  ''(#78062235) emniyet genel müdürlüğüne hakkında ekran görüntüsüyle birlikte suç duyurusunda bulundum bilgin olsun. seni yakalayıp hapse atmayacak devletin anasını sikmek biz avukatlar olarak boynumuzun borcu olsun arkadaşım.''

  14.06.2018 19:11

  edit3: boşuna yorulmayın arkadaşlar, terörü ve terörizmi hele ki pkk'yı destekleyen bir tek entry'mi bulamazsınız. pkk'lı diye iftira atabilecek kapasitede değilsiniz. ancak böyle ana avrat söversiniz, aramızdaki fark ben ne annenize ne bacınıza söverim sizin. karakteriniz bu kadar işte. kişiliksizlik ve karaktersizlik kokan, ağzınızdan akan salyalarla birlikte bir işe yaramayan beyinlerinizide alıp posta kutumdan bir zahmet siktir olup gidin.

  edit 4: bak buna çok güldüm. kardes sunu da yazsana oraya, iki gram hukuk bilmeyip seni tutuklatacak avukatin beynini sikmek de biz normal vatandasa dustu.

  edit5: sanırım ne kadar haklı olduğumu a haberin 3 olarak verdiği şehit sayısını, 1 şehit, 3 ölü olarak güncellemesinden anlamış bulunmaktayız.

  edit 6 : hastanenin güvenlik kamerası görüntüleri neden ortaya çıkmıyor. biz biliyoruz ki akp'ye olan herhangi bir saldırının görüntüleri çarşaf çarşaf yandaş medyada pazarlanırdı. bu görüntülerde camide içki içen, üstleri çıplak deri eldivenli, türbanlı bir bacının üzerine işeyen ve bir cuma günü gün yüzüne çıkarılacak görüntülere benzemiyor mu?

  https://www.bbc.com/…rkce/haberler-turkiye-44491805
 • havuz medyası gök mavi dese doğru mudur diye sorgularım. burada nispeten diğer ajanslara da yer verilmiş: https://www.evrensel.net/…af-arasinda-silahli-kavga esnaf protesto edebilir bu silah çekmeyi gerektirmez. ilk fiziki saldırı yapan hangi tarafsa olaylardan sorumludur.

  edit: komplo teorisyeni suserleri şöyle alalım (bkz: 15 haziran'a dikkat edecekmişiz)
 • üzücü haber. "eyyy!" ile başlayan ünlemlerle birbirine gönderme yapan siyasetçiler birbirlerine sataşmayıp şuna bir el atsa ya. insanlar takım tutar gibi parti tutuyor, holiganlık yapıyor. aklını yitirmiş insanlar.
 • bunun vebali bi kac gun once “doguda ki secim sandiklarinda kim var kim yok iyi kontrol edip ona gore markaj yapin “diyenlerdir.

  (bkz: iktidarlar kaostan beslenir)