şükela:  tümü | bugün
  • saati 21:45 olarak açıklanmıştır
  • saat 21:45'de başlayacak olan süper lig 27. hafta maçı.
    covid 19 nedeniyle seyircisiz oynanacak.
  • 21.45 ne amk sabaha karşı oynatsaydınız .

t: tsl maçı
  • ünal hocamın trabzonspor için son bir şarkı söyleyeceği maçtır. *
  • havalar sıcak olacağı için bu saatte oynanan maçtır cahiller.
  • aylardir hasret kaldigimiz cimbom'un geri dönüş maçı.

umarim lige verilen aradan sonra futbolcular cok fazla ritim kaybetmemistir. aksi takdirde sikici yaz kampi maci tadinda bir lig yarisi izleyecegiz.
  • geçen sene rizespor maçında galatasaray'ın son dakikada verilmeyen penaltısı yüzünden 2 puan kaybetmişti. galatasaray doğranırken hakemler de hata yapabilir denmişti.

umarım aynı şekilde hata yapası tutmaz.
  • vedat muriqi fenerbahçe'ye transfer olsun diye ali koç'tan sponsorluk alan takımın iki kalecisi galatasaray maçından önce sakatlanmış. bak sen şu işe :)

--- spoiler ---

vedat muric ile ilgili sonraki satışından yüzde 15 pay koyduk. fenerbahçe'den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. onun dışında bir periyot çerçevesinde ödemesini yaptık. sanıyorum üç veya dört ay içerisinde bedeli ödenecek. bir de sponsorluk sözü verdiler. bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama bir söz aldık fenerbahçe başkanı ali koç'tan. 500 bin avro çerçevesinde bir sponsorluk.

kaynak

--- spoiler ---
  • takımlar aylar sonra toplu antreman yapıp hazırlık maçı yapmadan sahada olacak. daha çok sakat olur. takımlardaki tüm oyuncuların sakatlıklarının uzun süreli olmamasını temenni ediyorum. böyle bir dönem hiç olmadı. herkes bir deneme dönemini yaşıyor.
  • yaşar kemal uğurlu sıkıntılı bir hakem. her iki taraf için de zor bir maç olacaktır.