şükela:  tümü | bugün
17 entry daha
  • çok ilginç bir maç.

normalde beşikçik fancıkıyım ve büyük takımlardan da fenerbahçe'yi destekliyorum.

bu maçta da tabii ki çaykur rizespor'u destekliyorum. dönek bir tinerciyim çünkü ben. karaktersizim.

edit: muslera'nın sakatlanması sevinçle karşılandı whatsapp grupçuklarımızda. pazar akşamı nereden tiner bulabilirim diye soranlar da var.
  • rize'nin kaybetmeyecegi maçtır. her türlü iddiasına varım.
  • gs’li oğulcan‘ın rize forması ile çıkacağı maç
  • sarı-kırmızımıza en nihayet kavuşacağımız maçtır. 3-0 koyar geçeriz, bu sayede hem şampiyonluk yolunda önemli bir üç puanı alır, hem de çaykur rizespor denen koç holding yaltakçısı bir yönetim anlayışına sahip takımı da ait oldukları bir alt lige postalama konusunda katkı sağlarız.

golleri de yazayım; kuru, emre akbaba, ebu süfyan.
  • bu maçı kazanıp derin galatasaray'a işleri devretmesi gereken kulübüm. derin gs tam formdayken covid19 girdi araya, formdan düşmüşler zira başakcity ve trabzon kazandı, normalde derin gs'nin işe el atması gerekiyordu, haftaya tekrar devreye girecektir.
  • hakemin galatasaray'ı yarıştan söküp atacağı maç olacaktır. fenerbahçeli olarak bizi 2-3 maçta sikip attılar, daha sonra da futbolcuların gardı düştü zaten. üzgünüm galatasaraylılar, bu sene sadece film izliyoruz, yarın hak vereceksiniz.
  • 2010 -2011 sezonunda ankaragücü’nde futbolcu olan fatih tekkenin fenerbahçe maçında yapamadığını ünal karaman’ın rizespor’da teknik direktör olarak başaracağı olayıdır. tabi rizesporda trabzonspor için değil hocaları ünal için oynayacaklar galatasaray’ın en zorlu sınavı olacak diye düşünüyorum bekleyelim görelim bakalım.
  • damat lobisinin gs'nin ipini çekmek için pusuda olacağı en ideal maç. corona dönüşü, başkan hasta, henüz kimse moda giremedi, trabzon yendi, baktılar maç dengede gidiyor dk 60 gibi uydurma bir kart veya penaltıyla fişi çekerler, yok efendim erken golleri bulursak diğer hafta tekrar pusuda olacaklar.
  • sadece yüksek oranı olduğu için rizeye bastığım maç.
  • serkan çınar yönetmediği için galatasaray kazanamayacaktır.

şikenin evlatları sizi.
958 entry daha