şükela:  tümü | bugün
  • 10 mayıs 2020'de türk telekom'a ev interneti için başvuruda bulundum. her gün, bir sonraki gün ilgili ekibin gelip interneti bağlayacağı yönünde smsler aldım. ancak bugün başvurunun 34. günü. hala gelip giden yok. bu süre içinde defalarca müşteri hizmetlerini aradım. teknik ekibe ileteceklerini söyleyip hiç bir şekilde geri dönüş yapmadılar. türk telekom bayiine gittim, iptal etmeden yeni başvuru almayacaklarını söylediler.bundan sonra iptal kaydı için yaklaşık 10 gün boyunca, her gün türk telekom'u arayarak iptal başvurusunda bulundum. teknik ekibin bize daha sonra ulaşacağı söylenerek, sürekli oyalandım. yeğenlerimin uzaktan eğitimi için hotspot'a 500 lira para harcadım. covid'i bahane ederek insanları mağdur eden türk telekom'un bu rezil tutumunu herkesin bilmesini ve bu dönemde internet sağlayıcısını bu örnek olayı göz önünde bulundurarak seçmesini tavsiye ediyorum.

basvuruyla ilgili aldığım smsler:

görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
  • türk telekom gibi beş para etmez bir şirket işin içinde olunca pek şaşırmadığım durumdur.
    ülkede altyapı konusunda neredeyse tekel durumda ve sağladığı servis o kadar rezil ki...
    10/10 bir mağduriyet var ortada.
    burada görüp iletişime geçerler umarım.