şükela:  tümü | bugün
  • saat 22.00'de başlayacak olan euro 2020 ilk tur karşılaşması.
  • ispanya'nın garip bir 11'le başlayacağı maç. hünkar mutlu anlatıyor corona sıkıntıları falan olmuş ama çoğu oyuncu iyileşmiş, hatta sergio busquets hariç herkes oynamaya müsait yanlış anlamadıysam. 26 kişilik kadrolarına baktım, hepsini tanıyorum bu oyuncuların ama geçmiş turnuvalardaki ispanya kadrolarına göre biraz sönük gibi sanki.

isveç ise çift santrfor ile başlayacak maça. maç önündeki diziliş klasik 4-4-2 diyor ama diamond oynayacaklar gibi seziyorum.

neyse bakalım. bol gollü, güzel bir maç olsun.
  • skor tabelasını koymayı unuttu kamiller

edit:
    dakika 4 yeni geldi
  • tv de nasıl bilmiyorum ama trt1 internette seste cızırtı var.
  • caykur rizespor tarzi mac izlemeye yine basladik.

su rezil stadyum bizde olsa uefa'dan men edilirdik. gicik bir kamera acisi.
  • yine tüplü televizyon cızırtısı eşliğinde izlediğimiz maç. bi çözemediler şu işi.
  • (bkz: ispanya’nın sıkıcı tiki taka ısrarı) tiki taka 2008’de 2010’da güzeldi. çünkü saat gibi işliyordu. bugün öyle değil. aynı oyunu farklı kalibrede oyuncularla oynamaya çalışmanın anlamı yok. farklılıkları denemek her zaman daha güzeldir.
  • yanlış gormediysem ispanya'nin iki sol ayaklı stoperle oynadığı maçtır.
  • sevilla'nın rutubetli bir şehir olduğunu öğrendim. bu yeni bilgi için üründül beye teşekkür ediyorum.
  • abi anladık ispanyol futbol sektöründen ciddi bilgilerin(!) var ,ama nefessiz konuştuğun için kafamız şişti. bize maçı sun yeter.