şükela:  tümü | bugün
 • rezalet gibi rezalet.
  ya arkadaş bi zihniyet hiç mi değişmez.
  hep suçlu olan müşteri hiç bunların hatası olmaz. ulan de ki arkadaş özür dileriz hata bizim hemen durumu düzeltelim tak adamın iki lastiğini müşterin memnun kalsın. evine huzur içinde gitsin. eşine dostuna senin şirketini övsün. bedava reklamını yapsın. daha ne istersin.
  yok illa üç kuruşun hesabını yapıp kendine küfrettirecek zibidiler.
  şu vizyonsuz adamlar ülkemizi işgal ettiler.
 • arabayı alana kadar her türlü saksoyu çekiyorlar (bkz: kusturmalı boşnak saksosu) showroomdan çıktığın an potansiyel tehdit olarak algılanıyorsun.
 • geçmiş yıllarda hyundai kullanmış birisi olarak söylemeliyim ki ; hyundai musteri memnuniyeti konusunda ilgili ve başarılı bir firmadır. ancak sanırım münferit olarak ilgili bayi müdürü bu rezaletin yaşanmasına sebebiyet vermiştir.

  zarar kesinlikle giderilmelidir.
 • yayılması bilinmesi duyulması gereken rezalet gibi birr rezalet imiş.
  çalışıp kazandığın parayı güle oynaya yiyemediğin bir ülke burası. hyundai türkiye'nin konuya el atması ve müşteriyi telafi etmesi gerekir.
 • rezaletin daniskası bayrak taşıyanı önde gidenidir. ne demek kullanıcı hatası böyle hata olur mu resmen senin vidaların lastikleri bir şekilde patlatmış işte ...daha neyin savunmasını yapıyorsun. bu arkadaş 0 araba almış sana yolu daha çok düşecek yani
  belki tanıdıklarına eşine dostuna tavsiye edecek hizmet kaliteni övecekken dakka 1 gol 1 . mantıklı bir açıklaman yok kendi hatanı pişkinlikle kapatmaya çalışıyorsun.
  otur sıfır.
 • ilk kez rezalet başlığına yazma sebebim olan sıkıntı.

  sıfır araç insanların, kendisi için büyük meblağları gözden çıkarıp belli bir müddet iç rahatlığıyla güle oynaya binmek için tercih ettikleri bir üründür. satıcı şayet bunu sağlayamamışsa zarari tazmin etmekle yükümlüdür.

  tahmini zararın ~3200'ün altında kalması sebebiyle derhal tüketici hakem heyetine; aracın teslim alındığı gün saat belirtilmek kaydıyla, araçta hasara yol açan vidanın serviste bulunduğunu ifade eden bir dilekçe yazılmalı ve tadilat bedeli eklenerek sunulmalıdır. madem hyundai'de müşteri memnuniyeti esastır, ciddi makamlar aracılığıyla müşterilerinin mağduriyetini gidersinler.
 • facebook'ta bulup bulabileceğiniz tüm otomobil gruplarına yazın, sosyal medyada biraz olsun kriz etkisi gösterecektir. hemen müdahele ederler. aynı zamanda linkedin'den üst seviye yöneticiler bularak onlara ulaşmaya çalışın sosyal medyadan.
 • adama rahat rahat sıfır araba huzuru bile yaşatmamışlar. çünkü burası türkiye. burada müşteri her zaman haksızdır.

  özet: (bkz: bütün götlerin müdür olması)
 • haklı rezalettir.

  olay güney kore'de yaşansaydı büyük ihtimalle yeni bir araç verilmesiyle sonuçlanırdı.

  fakat olay türkiye'de geçince haliyle sizin 3 yıl para biriktirip aldığınız aracın servis hatası nedeniyle lastiklerinin patlaması pek kimsenin sikinde olmayacaktır.

  mal satılana kadar en iyisi sizsinizdir, mal satıldıktan sonra kimse sizi tanımaz. hatta "yıkama hediye edelim hehe" şeklinde dalga geçerler.
 • rezalettir. tüm yasal yolları kullanılması gereken rezalettir. o nasıl cevap öyle yok yolda patlayabilirmiş de vesaire. hyundai'nin yurtdışındaki global bir merkezine bu sorunu düzgün şekilde iletirseniz türkiye distribütörünün bir tarafı tutuşacağı için hem sorununuza çözüm bulursunuz hem de sorumlular gerekli ceza ve yaptırımı alırlar.