şükela:  tümü | bugün
 • saat 20.00'da başlayacak ve euro 2020'ye gidip gidemeyeceğimizin kaderini belirleyecek maçtır. bu yıl açılması planlanan, yeni hatay stadı'nda yapılması planlanmaktadır. ayrıca bu maçı önemli yapan bir unsur da;

  (bkz: milli takımın izlanda'ya alınmaması)
 • rövanşın havalimanından itibaren alınması gerekmektedir.
 • milli takımın iki maçta da soğuk kanlı olması şart.

  batılıların türklerle ilgili düşüncesi, çabuk sinirlendiğimizdir.

  sahada bizden güçsüz bir takımları var fakat soğukkanlı insanlar.

  biz bir pislik yapalım. futbolcuları da ülkeyi de gerelim. o stresle maç başında bir kırmızı kart, bir penaltı vs olur üstüne yatarız planı var.

  daha önce isviçre maçında bu tuzağa düştük.

  maçın başında alpay penaltı yaptı.

  lütfen artık birşeylerden ders alalım.

  https://youtu.be/ntutbleriee?t=109

  bizi aptal yerine koyarak manipüle ediyorlar.
 • 11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı öncesi izlanda'da havalimanında milli takımın izlanda'ya alınmaması ve emre belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatılması olaylarının gölgesinde yapılacak olan, büyük ihtimalle meydan muharebesi şeklinde geçecek olan maç. maç günü sarışınlar sokağa çıkmasın linç yemeleri yüksek ihtimal. uygur türklerine yapıldığı iddia edilen işkenceleri protesto ederken çinli diye uygur türk'ü dövmüş bir millet olarak bu konuda sabıkamız var.
 • kaan'dan maç hakkında ilk açıklama gelmiştir.

  https://youtu.be/pddnw3knsky
 • bizim oyuncuları 3 saat beklettilerse bizim onları türkiyede 4 saat bekletmemiz şart olan maçtır. mütekabiliyet gereği fakat bi tık fazla olacak ki akılları başlarına gelsin, başka yolu yok bu işin.
 • izlanda gibi avrupa'nın belki en medeni, en apolitik ülkesinde bile bu tepkiyi neden gördük acaba diye düşünmek yok, intikam çığlıkları var.

  umarım rövanşta, onların aksine medeni bir ülkeye yakışır şekilde ağırlayıp, yenip göndeririz.

  milli marşlarının ıslıklanmamasını ise hayal bile edemiyorum. türkiye gittikçe afganistan suudi arabistan karışımı bir ülke oluyor.

  edit:1970'e kadar türk öldürmenin serbest olduğuna inanan birinin okuma yazma bildiğine şükretmek lazım tabi memleketin önünde 200 senelik yol var.

  edit2 : adam izlanda medeniyetini beğenmemiş. senin ülkende bir günde işlenen cinayet sayısı, izlanda'da 50 yılda işlenenden fazla ama olsun. (öldürdükleri türkleri saymıyorlarmış ondan)
 • ızlanda ve medeniyet mi?

  1970 e kadar türk öldürmenin yasal oldugu medeniyetten mi bahsediyorsun.bitmedi su batı yalayiciliginiz igrenc mikrop herifler alayiniz bok cukuru kadar degerli degilsiniz ülke icin pis götveren mahluklar
 • izlandalilarla röportaj yapilirken mikrofon yerine at yarragi uzatilmasi gereken mactir.
 • izmir’de yasal sınırlar içerisinde fakat maç yapabilecek kadar yüz bırakmayacak bir eylem planlaması olduğu takdirde zevkle destek vereceğim.

  yasal sınırlar konusunda da her türlü bilgilendirmeyi yapmaya açık olacağım.

  buraya bi küfür yakışırdı ama küfürden ziyade akılla dövmek lazım. ki ibreti alem olsun.

  edit: anladığım kadarıyla millileri havaalanında bekleten izlanda holiganları değil. devlet gözetiminde bir küçük düşürme var. neyin apolitiği medeniyetiymiş bu açıklayan olursa sevinirim. şu hareket uluslarası hukuk diplomasisinde nerelere gider, herifler gelmiş saçma sapan konuşuyor burada. naiflikle müşkülpesentlik arasındaki çizgiyi iyi tutturmak lazım vesselam.