şükela:  tümü | bugün
  • bu filmi daha önce görmüştüm sanırım, balkon konuşmalarından sonra.
  • 18 yıldır ben yönetiyorum tabi ülkeyi.
  • 18 yıldır başlayamayan seferberliktir.
  • 2002 seçimleri öncesi umut veren konuşmalardır. 2020de umut vermiyor maalesef.
  • 18 yıldır iktidarda olup, her iki üç senede bir sanki dün seçilmiş de bugün bir şeyleri düzeltmek için seferberlik başlatıyor. biraz geç olmamış mı yani? vallahi bıktık usandık.
  • 18 yıldır belirli aralıklarla tekrarlanan söz öbeği.
  • meali;

bunlar iyi günleriniz, asıl küskü şimdi geliyor.

hahahahahaa seferberlikmiş.

hiç bir boka yaramayan, okul okumamış yeni yetme akp zengini mütahitlerin şımarık
    piçlerinin altından lüks otomobilleri almadığın sürece samimiyetine inanmayacağız.

anca çıkar maval okursun, artık kim inanırsa sana.

edit:insanları, seni beni, akp ye oy verenleri, vermeyenleri, salak yerine koydukları yetti artık.

edit2:yukarıda anlattığım "piçine lüks otomobil alma" cümlesi, tıpkı "evine ekmek götürememe"
    gibi bir deyimdir. hiç hak etmediği halde piçinin altına trilyonluk otomobil çeken haramzade
    kim bilir arka tarafta kaç katrilyon götürmüştür.
    not:beyinsiz aktroller anlasın diye bilerek milyon yerine trilyon, milyar yerine katrilyon yazdım.
    benim akp'ye oy vermiş insanlarla hiç bir derdim yok, olamaz da. ama inanmadığı halde,
    sırf haram para kazanmak için kalemşörlük yapan ne kadar yazar çizer aktrol vs varsa .....
  • bizlik bi durum yok. tayyip erdoğan’ın recep erdoğan’a savaş ilan etmesi durumu.

(bkz: bir şizofren tarafından yönetilen ülke)
  • demek ki daha önce yer vardı.

300 tl'lik ürünü indirimle 100 tl'ye alan ne kadar iyi firma der ama bugüne kadar bizi 200 tl'lik zikiyormuş demez.

çünkü aziz nesin doğru söylemiştir.
  • yani hukuk ve ekonomiyi yerle bir ettiğinizi kabul ettiniz. bu da bir başarı ama yemezler, sonraki seçimde sandığa gömülüp tarihin tozlu sayfalarında yerinizi alacaksınız.
    gençler işsizlikten belediye ve kaymakamlıklar önünde kendini yakıyor, karısını öldüren adam serbest kalıyor ve hatta bazısı hiç tutuklanmıyor bile, 21.yüzyılda sosyal medya yasağını konuşuyoruz, zamanında ne istediler de vermedik dediğiniz ve palazlandırdığınız terör örgütü yüzünden binlerce kişi içeride ama baş sorumluları meydanlarda hala çığırtkanlık yapıyor, liste uzar gider. o nedenle yemezler 50.kez tekrarladığınız içi boş lafları.