şükela:  tümü | bugün
  • "neredeyse her haber kanalının içinde bir hükümet komiseri arkadaşımız var. ve halka terörle yaşamaya alışmalıyız diyor. iyi de niye terörle yaşamaya alışalım? bir beceriksizliği halka fatura etmenin manası nedir? hangi gerekçeyle siz televizyona çıkıp böyle konuşuyorsunuz. aydın diye geçiniyorsunuz. tv ekranlarına sizi beceriksizliği kapatmak için değil sorunu nasıl çözebiliriz diye çıkarmalı. türkiye cumhuriyeti bu kadar beceriksiz mi?"

şeklinde olandır.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…vi_ye_sert_tepki.html
  • üslubu yanlıştır. söylediği şey doğrudur, akp'li olanlar bile bu açıklamaya bu tepkiyi veriyor, ama üslubu tamamen yanlıştır. yahu sen sabah çay içmeye gittiğin yan esnafta dünün olaylarını değerlendiren adam değilsin, sen ana muhalefet partisi başkanısın.

cidden artık akp'ye ve onlara oy verenlere falan kızmıyorum ben, adamlar muhalefetsizlik sayesinde böyleler.

oğlum siz bildiğiniz gerizekalısınız lan, gödünün gılıyık diyenin chp'li versiyonusunuz. üslubu yanlış, esnafla muhabbet eder gibi derken "ama mirim ayıp etmişsiniz adama" demiyorum, hala "ancak görüyorum ki aydın olma iddiasındasınız" "hükümet komiseri arkadaş" modundaki pısırıklığından bahsediyorum. böyle bir durumda çıkarsın, olayın tüm sorumlularını itin götüne sokarsın. bunu da "bazı arkadaşlar" "aydınlık iddiası" gibi bir dille değil, "diktatörlük hayalindeki meczupun yalakası", "başkente memur atamaktan aciz basiretsizler" , "her patlamada vatandaşları korumak yerine oy kontrolü yapan haysiyetsizler" diyerek yaparsın. başkentte 5 ayda 3 katliam yapılıyor, sen muhattabın bile olmayan adama nezaket dili kasmakla meşgulsün. ondan başlayıp ağababalarına doğru saydıra saydıra gitmen lazım.

ne halka hitap etmeyi biliyorsunuz, ne söyleneni anlıyorsunuz, malın okul okumuş halisiniz sadece.
  • üslubunu sikeyim. üslup üslup üslup! halâ üslup diyenin ağzını yüzünü sikeyim! 3 ayda yüzlerce insanın canı yandı adam çıkmış üslup diyor. üslubunun amına koyim! adam ne desin daha lan?
  • muhalefet her boku söylüyor da "bak güzel kardeşim, bak canım kardeşim, bu gidişata 'dur' demezsen yarın sen de öleceksin, senin de üstünü kapatıp unutturacaklar" diyemiyor.

lan çıkın ne varsa mertçe konuşun işte; açık açık "bunlar vatan haini, bunların gözünde hayatlarınızın hiçbir önemi yok, sizin için çalışmıyorlar, işleri başkalarıyla." deyin, anlayan anlar anlamayanın da bomba götünde patlasın bana ne.

muhalefet bunları takır takır konuşmadığı sürece hepsi aynı oyunun oyuncusudur.
    halkın farkında olup sokakta, sosyal medyada vızır vızır konuştuğu şeyler "muhalefet lideri" denen adamların ağzından çıkmıyor ya pes!
  • cevap verdiği kişinin rezilliğine bakmayıp üslubuna bakılan açıklamaymış.
    karşıdaki rezil herife ben olsam ana avrat düz giderdim de kemal bey in üslubunda da bi yanlış varsa o herifin ağzına yüzüne sıçmamaktır.
    sanırım beyfendiliğini bozmak istemiyor. ama ben beyfendi de degilim. ben yaparım.