şükela:  tümü | bugün
 • karşıyaka - paok selanik maçında açılan pankarttır...

  klasik 1453 lü, 1922 li ve ayasofyalı pankarttır....

  mustafa kemal atatürk ve fatih sultan mehmet de içerir...

  ziyadesi ile hamaset kokar lakin 21. yy. da artık gerekli midir soru işareti...

  pankart: link
 • paok'a özel pankarttır.

  paok taraftarı fener maçında pkk bayrağı açan, beşiktaş maçında minarelerini photoshop'la silerek ayasofya üzerinden propaganda yapan ve bir önceki karşıyaka maçında (2014) fuck turkey ibareli pankart açan bir taraftardır.

  aek maçları haricinde yunanistan takımlarıyla yapılan maçlarda istisnasız her zaman politik dışavurumlar sergileniyor. özellikle de paok ve aris gibi selanik takımları ile oynanan maçlar, oldum olası sıkıntılıdır.

  çok büyütmemek gerekir. tribün kültüründe mütekabiliyet esastır. aek maçlarında bu türden pankartlar pek görülmez, çünkü dostane bir havada geçer maçlar; zira aek kuranları istanbullu, taraftarı mübadil olan bir takımıdır, eski kapı komşularımızdır.
 • hakkını verdiğimiz pankartın maçıdır.
 • ilk maçta selanik'teydim. birçok yunan dostane tavırlar sergiledi. ancak bu paoklu yaklaşık 30 kişi kar maskeleriyle 4 kişi yemek yediğimiz yere "fuck turkey" diye bağıra bağıra saldırdılar, canımızı zor kurtardık. salonda da türkiye'ye küfürlerini esirgemediler. üzerinde "ksklist - istanbul www.kafsinkaf.org" yazılı pankartı sırf paok akrediteli kulüp çalışanının ısrarı üzerine salona almadılar ve el koydular. daha sonra bu pankartı ellerinden aldık diye internette paylaştılar. 2 sene önceki maçta mustafa kemal atatürk'e karşı küfürlü pankart açtılar.

  kusura bakmayın ama bugün o götleri kaldırılmış paok'lulara küfürsüz şekilde en iyi tepkiyi verdi tribün. pankartı da çizenlerin boyayanların eline sağılık mükemmel iş olmuş.