şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da denk geldigim, onedio'nun 31 mart secimleri ile ilgili tarafli icerigidir. aramaya inandim ancak bulamadim, sozlukte atlanmis olabilir diye buraya da birakiyorum.

twitter

--- spoiler ---

ıste gercek istanbullu!

bize verdigin cevaplardan anladigimiz kadariyla sen istanbul'u sadece bilmiyor, yasiyorsun! ıliklerine kadar istanbullusun sen. adeta sen istanbul'a, istanbul da sana ait...... 1994'te recep tayyip erdogan'in gonul belediyeciligi ile bulusan guzel istanbul'da hizmetinize bir kez daha talibiz. gonul adami binali yildirim istanbul icin geliyor. 31 martta yine gonuller kazanacak.
    --- spoiler ---
  • adamlar bildiğin reklam almışlar...
  • taraflı değil direk reklam alarak tetikçilik yapmış sitenin içeriğidir.

çok paraya ihtiyacınız varsa aramızda toplar 3-5 bir şey atardık gençler.

bu arada hala onedio'ya giren kaldı mı ya? sadece 12-15 yaş kitlesi giriyor diye biliyordum ben.
  • allah aşkına 2019 yılında hala onedio takip edecek kadar kötü bir hayat mı yaşıyorsunuz? ff mi verelim size bu saatten sonra lütfen arkadaşlar prim vermeyin şu saçma sapan içerik üreticilerine. yaptıkları aymaz akp yalayıcılığından bağımsız olarak işleri güçleri kötü taklitler yapmak. umarım kapsamlı bir lince dönüşür de zeka seviyesi artar kullanıcıların takipten çıkarak.
  • boredpanda‘nın aşırı başarısız taklidinin bok yemesidir kendisi. bugün bu site hala ayaktaysa, excele veri girip kılayıntın konsörlerini haylayt eden aşırı çalışkan beyaz yakalı sayesindedir. bu adamlar parasını versem beni bile belediye başkanı olarak lanse edecek potansiyelde. ne bekleniyor anlamadım. yalnız çakallığa bak reklamı anketin cevabına saklamış. cin olmuşlar da adam çarpıyorlar.

neyse. kendilerini okuyan kitleyi kaybetmelerine değecek miktarı almışlardır umarım. bye biçiz.