1 entry daha
  • hakem yardım etmezse fenerbahçe puan bile alamaz bakın görün.

tanım: süper lig maçı.
  • ligin en tatsız tuzsuz top oynayan ve küme düşme hattına inen takımı konya ile bir ayın içinde eşekten düşmüşe dönen fenerin maçı. seyircisiz olması da ayrı bir tatsızlık katacaktır. ersun'un gidişiyle emre-volkan ikilisinin eline kalan, disiplinini kaybeden, bir ton cezalısı olan ve haftalardır sağa sola hayrına puan dağıtan takımımızın konya'yı da pas geçmeyeceğini tahmin ediyorum.umarım yeni olumlu bir şeyler denenir, takım tekrar tutunur ama bu ne yapacağını bilmeyen yönetim ve abilik kafasıyla yönetilen takımdan pek bir beklentim maalesef yok.
  • hakem devreye girmezse fenerbahce kazanamaz diyerek her mac oncesi infial yaratan yazara , gecen haftaki mactan once hakem fenerbahcenin golunu vermesin diye totosunumu devreyemi sokmustur diye sorulasi baslik. keza her hafta ayni entry ile girince insan icten ice supheleniyor.

maca gelecek olursak, onemsiz bir mac, sadece kafa dagitmak icin izlenecek cogu taraftar tarafindan. 2-1 kazaniriz.
  • konyaspor’un feneri zorlayacağını düşündüğüm maç. serkan’ın kırmızı kart cezalısı olması handikap, ama düşme hattından çıkabilmeleri için mücadele edecekler (diye düşünüyorum).

maç sonrası edit: yukarıda da dediğim gibi mücadele ettiler. 5 sarı kart, 2 kırmızı kart, ve %30 pozisyonla oynamalarına rağmen konyaspor 1-0 galip geldi ve düşme hattından şimdilik çıkarak biraz olsun nefes almış oldu.
  • hakem fenerbahçe nin attığı golü (götünden element uydurup) iptal etmezse
    bknz: ts fb maçı
    bknz:fb denizli maçı
    yada
    kalecimizin kurtardığı penaltıları tekrar ettirmeyip gol sayarsa
    bknz
    alanya,malatya
    yada
    bizim futbolcumuzun eline çarpan topa penaltı vermeyip rakip takımın eline çarpan topa penaltı verirse
    bknz
    alanya, kayseri.
    fenerbahçenin kazanacağı maç.
    edit: kazanamadık... ligden kopmuş amaçsız teknik direktörsüz takımın puana ihtiyacı olan takıma kaybettiği maç.
    hakem yardımı olmazsa fenerbahçe maç kazanamaz diyenler için maç öncesi yazdığım tepki yazısıydı yukardakiler.
    fenerbahçe maçlarından önce hakemler, fenerasyon, zorlu, serkan kırıntılı, ertuğrul taşkıran, bülent uygun, erol bulut, vs vs imasında bulunup, fenerbahçe kaybedince dalga geçenler biraz utanmanız olsun.
  • hakemin bariz fenerbahçe aleyhine kararları olmazsa fenerbahçe'nin rahat kazanacağı maç.
  • 2002 ve 2019 6 kasımında 6-0 yenilen takım taraftarlarının daha fazla yorum yaptığı maç.
  • yeni birşey yazmama gerek yok geçen haftaki yazımın aynısıni yapıştırayım (bkz: #103170814):

bizim tdlerdeki gerizekalılık ölmez sadece şekil değiştirir. her gelen andaval mı olur? olur, fbnin başındaysa tabiki olur. koysana genç oyunculardan bir stoper bırak gustavo oynasın kendi yerinde. veya illa gustavo stoper oynayacaksa çıkar genç bir oyuncuyu ortasahada oynasın. ne yapabilir ki en kötü? hem penaltı yaptırıp hem de kırmızı görüp ilk yarıda takımı 10 kişi bırakacağından mı korkuyorsunuz? daha kötü ne yapabilir genç oyuncu?
  • fener'li nihat'ın federasyonu fener'i kollamaya devam eder. evi arabayı basın fener galibiyetine oynayın. zorlu'da ayarlanmış ligde kim fener'e dokunabilir ?
  • denk güçlerin mücadelesi. iyi olan kazansın.
417 entry daha
hesabın var mı? giriş yap