• 2,63 ten başlayacağı dip seviyesinden tepki alımı görmesi muhtemeldir. kaynak tabiki götüm.
  • 2,6120 goren kur.

2,70 ve uzerinde, allah gidiyor diyip gaza gelip alan kucuk yatirimcinin, minik eksicinin, birikimi olan memurun falan panik satislari bugun sert sekilde baslar, bir miktar daha gevseme olursa olur, sonra yukari patlar dolar tekrar.

hissede biz buna keriz silkeleme diyoruz. kurlarda da oluyor bu zaman zaman.

edit: mesajlar gelince anladım ki olaya cidden ilgi var. gizli reklam olmasın diye açık açık söyleyeyim kendi şirketimin yazdığı daha elle tutulur veriler içeren bir yazı isteyenler buraya bakabilir. ben yine yukardaki gibi düşünüyorum o ayrı.
  • elinde benim.gibi 2,6850'den dolar bulunduranlari uzen kur. ha ben kar etmeden satmam orasi ayri konu
  • yayın gerilmesi gibi bi hareket içinde olan kur... hımmm!
  • dalgalı kurun 14 mayıs'ta geldiği seviye.

hirvat taraftarin gogsunu yalayan turk'un ısrarlı tavsiyelerine dayanarak 2.72'den dolar aldım. zararımı tazmin etmesi için dava açacağım.
  • 19 günde 3.000 tl'yi göte kaçırmış kur...
  • her düşüş bir çıkışın göstergesi. sabır gerek.
  • şu sıralar seçim fiyatlaması yapan ve seçim sonrası %7-8 aşağılara inmesi beklenen kur.

(bkz: yersen)
  • herkes daha da dusmesin diye aman satmayin bekleyin diyor.

bence daha da dusecek. devir tam eldeki dolarda kurtulma devri. yil sonu 2.30 bklemekteyim.

not: yatirim tavsiyesi degildir. (nasi degilse artik)
hesabın var mı? giriş yap