şükela:  tümü | bugün
  • 2,63 ten başlayacağı dip seviyesinden tepki alımı görmesi muhtemeldir. kaynak tabiki götüm.
  • 2,6120 goren kur.

2,70 ve uzerinde, allah gidiyor diyip gaza gelip alan kucuk yatirimcinin, minik eksicinin, birikimi olan memurun falan panik satislari bugun sert sekilde baslar, bir miktar daha gevseme olursa olur, sonra yukari patlar dolar tekrar.

hissede biz buna keriz silkeleme diyoruz. kurlarda da oluyor bu zaman zaman.

edit: mesajlar gelince anladım ki olaya cidden ilgi var. gizli reklam olmasın diye açık açık söyleyeyim kendi şirketimin yazdığı daha elle tutulur veriler içeren bir yazı isteyenler buraya bakabilir. ben yine yukardaki gibi düşünüyorum o ayrı.
  • elinde benim.gibi 2,6850'den dolar bulunduranlari uzen kur. ha ben kar etmeden satmam orasi ayri konu
  • yayın gerilmesi gibi bi hareket içinde olan kur... hımmm!
  • dalgalı kurun 14 mayıs'ta geldiği seviye.

hirvat taraftarin gogsunu yalayan turk'un ısrarlı tavsiyelerine dayanarak 2.72'den dolar aldım. zararımı tazmin etmesi için dava açacağım.
  • hala dolar alarak yatırım yapan insanların varlığını göstermiştir borsanın sürekli düşük yaşadığı günlerde olumsuz hava dağılmasa bile 4-5 gün sonra toparlanmalar yaşanıyor birazcık bilgi dahilinde günlük %1.5 karınızı cebinize atabilirsiniz.iyi günlerde ve sıkı takiplerde günlük %4 , %5 kar elde edebilirsiniz. dolar için bakarsak en dip olan seviyeden alma şansına sahip olsanız bile ( ki buna sahip olamazsınız) 18 şubatta 2.44'ten alıp,4 mayısta 2.71 seviyesinde en yüksekten satsaydınız ( ki buna da sahip olamazsınız) %11 kar elde etmiş olacaktınız ve bunu 2.5 ay gibi bir sürede elde edecektiniz. hangisi daha akıl ''karı'' duruyor. ha enpara'ya gidip yıllık %10.90'a razı olmaktansa döviz alım satımı daha iyidir o ayrı mesele. beterin beteri vardır yani. foreksten hiç bahsetmiyorum dönen karları duysanız büyük ihtimalle dolar alıp yakarsınız
  • 19 günde 3.000 tl'yi göte kaçırmış kur...
  • her düşüş bir çıkışın göstergesi. sabır gerek.