şükela:  tümü | bugün
  • muhabirin tarafsiz kalmasi gerektigini dusundugum tartisma.

ayrica, ben sahsen akp’nin ilk defa secimi kazanmasini istiyorum. cunku turkiye hic gorulmemis bir ekonomik krizin esiginde. simdi akp gider yerine baska bir iktidar gelirse bomba onlari kucagina kalir, son 15 yilin butun pisligi sanki bir gunde hersey kotu olmus gibi bakin biz gittik bunlar ulkeyi batirdi diye kara propoganda yaparlar. birakin bu kriz siyasal islamin elinde patlasin ki bu millet anlasin bir kere neyin ne oldugunu.
  • hoşuma gitti bu video. arbade yaşanmadan tartışabiliyoruz.

çoğu milletvekilinden daha medeni sokaktaki vatandaş, iyi partilisi, chplisi, akplisi, hdplisi.

hiç mhp yok dikkatinizi çekerim, çünkü gerçek mhpliler iyi partili, çakma mhpliler akpli oldu.
  • yemin ediyorum gözlerim yaşardı ortamdaki medeniyetten. muhabir çocuğa da helal olsun. her ortamda söylüyorum; seçimi kırsaldaki seçmen belirleyecek. orada reisi savunan dayıyı ikna edeceksin başka yolu yok. bunun yolu da o videoda en son kamu spotu gibi konuşan sakalsız amca var ya; ayrıştık diyen heh işte o amca gibi yaklaşacaksın.

tamam belki o sakallı amcayı kolay kolay ikna edemezsin ama başka da yolu yok.

şahsen video benim umudumu çok arttırdı, ben iyi parti'nin köylü kesimde yeterince rağbet görmediği kanaatindeyim, inşaallah yanılıyorumdur diyordum. bu video bendeki umudu arttırdı.

şu kesinki millette bir uyanış var. inşallah tamam olacak bu iş.
  • (bkz: 14 mayıs 2018 akp iyi parti seçmen kavgası)

yuh artık. bu kadar da aramadan başlık açmak olmaz.