şükela:  tümü | bugün
  • kritik bir sürece ait hareketi olabilir. mayıs'ın tam ortasını devireceğimiz tarihte aslında ekonomik manada yılın yarısını da geçmişiz gibi yorumluyorum.

ama nasıl geçtik orası var, bu tarihte 4,35 lere adım atsın istemeyiz elbet.
  • 4.31 ile kapanan piyasalardan sonra ne yapacağı merak edilen kur. umarım saçı başı dağılmaz.
  • hep beraber kulakları iki elimizle tikayip, gözleri kapatıyoruz ve "lalalalalalalalalalalala" diye bagiriyoruz arkadaşlar. bu kuru kabul etmemeliyiz.
    tanım: kabul edilebilir olmayan kur.
  • bu haftaki atilla davasını unutarak cuma günü mevcut euro'larımı shortladım ve mevduata geçtim. muhtemelen pazartesi ve salı çok yükselecektir kur. ama orta vadede tl'den toparlanma bekliyorum. bu yüzden panikle geri alım yapmayı düşünmüyorum. euro başı 30 kuruş kârla bozdurdum zaten. umarım 20 kuruş daha koymaz üstüne.
  • maalesef 4.4'ı aşarak yeni bir rekor kıracaktır. artık hiçbir müdahale dayanmıyor ve doların düşmesi içinde hiç bir olumlu neden yok. hafta içi tahminim ise 4.5'ye dayancak
  • 4.3106 tl ile açılmış kur.
    gün içinde yeni rekor beklemekteyim. tahminim 4.39 a dokundurup 4.35 ile günü kapatmak.
    ytd.

https://kur.doviz.com/serbest-piyasa
  • 4.40 barajını görür diyorum bugün ama düşerek 4.35’ten kapanabilir. böyle söyleyince 5 kuruş basit geliyor ama bir günde beş kuruş neler neler demek. büyük resmi gören arkadaşlar bizi aydanlatırsa sevinirim.
  • seçime kadar 5 i bulursa seçimden sonra 10 a dekleriz inşallah, maşallah..!
  • haftayı 4.31 ile kapadı ancak gece gece 4.32 olmuş kurdur.