• ilk entry in bu mu?
  • bu yine iyi. istediğim süpürge ellerinde olmayınca beni de aynı markanın başka bir modeli olan süpürge almaya ikna ettiler. istediğim modelin tek farkı farklı başlıkları olmasıydı. o başlıkları da kendiniz 200 tl’ye temin edebilirsiniz dediler ben de tamam dedim gittim aldım. ardından içime bir kurt düştü. ek başlıkların fiyatını kontrol ettiğimde 440 tl olduğunu gördüm. sonra ürünü hemen iade etmek istedim ama paramı hemen vermediler çünkü bankaya yatırmışlar :) 1,5 saat bekledim hala vermediler sonrasında daha önce de başka biri ile kavga eden bir çalışanları bana ve anneme bağırdı ve üzerimize yürüdüler. süre boyunca asla hakaret etmedik annem sadece biraz sesini yükseltti çünkü paramızı vermiyorlardı ve bizi aldatarak ürün satmışlardı. ardından neyse bizi ofis tarafında biraz daha beklettiler ve paramızı verdiler biz de gittik. işin ilginç yanı bizi kandırarak ürün satmışlardı ve hiç özür dilemediler, kusura bakmayın demediler ve üzerimize bile yürüdüler. annem sadece artık biri bize yardım etsin sesimizi duysun satmaya gelince satıyorsunuz diye bağırmıştı mağaza ortasında. gerçekten berbat insanlardı bir daha kapılarının önünden geçmeyiz zaten. siz de geçmeyin pahalı ve gereksiz bir teknoloji marketi.
hesabın var mı? giriş yap