• bizzat benim içinde var olduğum, benim yaşadığım rezalettir. sabah işe giderken mecidiyeköy cevahirin önündeki starbucks a uğrayıp kahve almak istedim. kahveyi sipariş verirken muzları gördüm. dedim tazeyse alayım. kasadaki adam afrika'dan 1 saatte gelecek hali yok herhalde dedi. sonrasında coffee master geldi. dedi özür dilerim falan dedi ben de dedim ki buradaki kimse şişli'de oturmuyordur kesin dedim. evet dediler. ben iyice kudurdum. bir daha gitmem.
  • (bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)

yalan mı karşim? ama mekan afrika değil brezilya bildiğim kadarıyla. yanlışı orada arkadaşın. çok ayıp.
  • hmmm peki
  • “lattenin sütünü az koyuyorlarmış” diye tivit atan bi arkadaş vardı,ne kadar da haklıymış. yad ettim kendisini.
  • git dedi muz dedi afrikadan dedi sisli dedi.

edit: ayrica rezalet nerede?
    bardaga tukurme, sumkurme, bosalma var mi, yok
    dayak var mi, yok
    kufur var mi, yok
    muzla cinsel organ esprisi var mi, yok

benim rezalet citam yuksek, bunlarla ugrasamam.
  • starbucks calisanin saksiya feslegen gibi oturttugu diyaloga sahip rezalet iddiasi.

bosluguma denk geldi iyi guldum.

koca yurekli starbucks calisani.

benim karsima cikarsa s.kerim ama ona gore.
  • giriş gelişme sıçış bölümlerinden oluşan hikaye.

olmadı.
  • salakça talebe verilmiş hafifçe yersiz ama iq'su görece yüksek bir cevaptır... belki "lütfen çürük ya da çok ham bir muz getirmeyin" desen yerinde bir talep olurdu... hatta görmüşken "şunu alayım lütfen" desen olay zaten baştan hallolmuş olacaktı...
  • tam olarak dediğim seviyeye geliyoruz işte. suratına tükürmeden rezalet kabul edilmiyor. adamın laf sokması niye sizi bu kadar mutlu ediyor? kibarca, belki de lafın gelişi "tazeyse alayım" demiş. öbür süper zeka da laf sokmuş, millet de mutlu oluyor. kabalık ve profesyonel olmamak yeterince rezalet değil ülkemizde. herkes birbirinin suratına küfreder gibi bakıyor.
hesabın var mı? giriş yap