şükela:  tümü | bugün
  • horoz lojistik başlığına bir sürü rezalet yazılmasına rağmen diğer kargo şirketleri gibi ayrı bir rezalet başlığı göremedim. o yüzden farkındalık olması açısından bu başlığı açıyorum. zira rezaletin de ötesinde bir firma. trendyoldan 19 nisanda aldığımız bir ürün (mobilya) 6 mayısta kargoya teslim edildi. ürün kayseriden ankaraya gelirken nasıl olduysa ürüne ait bir kutuyu kaybetmişler. biz bunu satıcıdan öğreniyoruz. hiçbir şekilde telefonlara çıkmadıkları için satıcıyı araya sokarak birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz. 2 gün önce satıcıya bu hafta içinde getiriledeği söylendi ama daha ses yok. kargo hareketlerinde bir değişiklik olmamasına rağmen bir de “ürünü teslim alacak kimseyi bulamadık” gibisinden bir not yazıyorlar kargo takip kısmına, bu daha da sinir bozucu. kardeşim madem yapamıyorsun bu işi ev taşı sen, lojistik firmasının, ıvır zıvır kargo işine girme. koskoca trendyola da böyle boktan bir firmayla çalıştığı için ayrıca sövüyorum. genelde eşimden dolayı kadın kıyafetleri almak için kullanıyorduk, bu sefer de büyük birşey alalım dedik. lanet olsun böyle kargo firmasına, böyle internet sitesine, böyle sisteme.
    edit: bugün 23 mayıs 2020, kargo şirketi günlerdir bize ürünleriniz ankara depoda dedi, bugün ulaştığımız kadın birinci paket kayseride görünüyor dedi, ya arkadaş 6 mayısta kargoya verilmiş, hala neden ankara’ya yönlendirilmemiş, kargo kaybolmuş demek bize yalan söylüyorlar. işin kötüsü kargo firması hala ürün bekleniyor dediği için trendyol denen zıkkım firma para iadesi başlatmıyor, kafayı yemek üzereyim
    edit2: kargomuz 2 haziranda teslim edildi. teslim süresi 27 gün olmuş oldu böylece, ona göre planlarınızı yapın.
  • horoz lojistiğin başlığına yazmıştım bunu gördüm buraya da yazayım, bu firmayla çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmayın. ha ben sinirlerime hakimim, kargom 1 hafta ana depoda dursun yerinden bile hareket etmesin, sorduğum zaman kamyonumuz yok desinler ben sinirlenmem diyorsanız sipariş verebilirsiniz.

8. gece kargom hareket etti gözüküyor kamyon bulmuşlar plakasını da yazmışlar bakalım gelebilecek mi? hiç inanmıyorum gelirse şaşırırım.
  • kargoma, 2 hafta bounca istanbul'u gezdiren rezalet firma.