şükela:  tümü | bugün
78 entry daha
 • ata'mın yaptıklarını yapabilecek g*t hiçbir partide yok. başlığın gerçekleşmesini her şeyimle isterim fakat ülkenin hali ortada.
 • o ancak zafer partisi ve adıyla şanıyla "ata ittifakıyla" olacak olandır.

  oyları bölmeyin deyip de babacan ve davutoğlunun olduğu masanın peşinden koşarak atatürk türkiyesi'nin dönüşünden bahsetmek akıl tutulmasıdır.
 • her zamanın bir ruhu vardır, kendisi de uzun vadede tam otokrat bir ülke istemezdi diye düşünüyorum. o zamanların gereksinimiydi.

  tanım yapmak uzun sürer ve kaynak vermek gerekir.

  coğrafi konum itibariyle sıkıntılı noktada olmamız ve büyük devletlerin bizle oynama isteği nedeniyle istesek ve herkes eğitimli olsa bile bir belçika olamayız ama bazı temel şeyleri oturtmamız gerekiyor. hepimiz biliyoruz saymama gerek yok.

  artık 1930 türkiyesi yönetim şekli ile ayakta kalamazsınız modern dünyada.
 • kk ve pkk’lılarla dönecekse dönmesin orda kalsın.

  (bkz: dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak)

  karşıda ülkeyi bölüp bağımsız kürt devleti kurmak için yıllardır yemedikler bok kalmamış bir parti, akp’nin en kritik noktalarında görev yapmış ve bu sürede ülkeyi talan eden iki “eski” akp’li, siyasal islamın en azılı isimlerinden bir partimdi daha, 90’ların derin devletinin bir numaralı ismi ile atatük’ün kurduğu türkiye’nin geri geleceğine anca sizin gibi çomarlar inanır.

  biz ince, yavaş, özdağ derken, söylemlerini samimi bulduğumuz için değil, yukarıdaki tipler gibi karanlık ve ülkeye zararlı geçmişleri olmamasını referans alıyoruz. aksi taktirde bütün siyasi figürler çöp. bu kadar rezil tiplemenin içinde neyse ki, 3 4 kişi var ve bütün ithamlara karşı onları destekleyeceğiz en azından vicdanımız rahat olacak.
 • amk. partisine her secim oy veren %40 cahil vatandas olmasaydi, bugun %5 6 oy icin abuk sabuk partilerin destegine ihtiyac duyulmazdi.. burda suc muhalefette degol, ulkenin buyuk kesiminin muthis derecede cahil olmasindadir.. haa bu arada..

  ataturk turkiye sinde terakkiperver partisi oldugunu dahi bilmeyen aspirin beyinli insanlar yasiyor aramizda amk.

  iyi cocuk aslinda ama biraz dangalak..
hesabın var mı? giriş yap