*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daha iki hafta önce emperyalist güç ayağını denk al dedikleri ameriga bugün suriyeyi bombalayip türkiye cumhuriyeti dışişleri bakanlığı bunu onaylayan bir açıklama yapınca meydana gelen kafa karışıklığıdır.

  anlat akp'li kardeş bu nedir ne değildir.
 • cehaletin sonucu. aynı bahaneyle üçüncü savaş bu. ne zaman ekonomileri sallanmaya başlasa savaş çıkarıyorlar. ama bizde 250 kişinin öldüğü darbenin arkasında abd var diyen zihniyet, ypg’yi desteklediğini açık açık anlatan ülkenin yanında. seçim yarışında hem hillary hem trump “ypg’yi en çok ben seviyorum” açıklamaları yapıyorlardı.

  ingiltere zaten brexit’te “türkler geliyor kaçalım” diye oy toplayarak ab’den çıktı. türklerle tarihi malum.

  fransa da ypg desteklerini gizlemiyor, ermeni soykırımını ilk kabul eden, inkarı suç sayan ülke.

  şimdi malum kesim sırf esad’a karşı diye, hem üzerimizde oyun oynadıklarını iddia ettikleri “dış güçler”i, hem de dolaylı olarak ypg/pkk’yı destekler durumda. tarih böyle vizyonsuzluk görmedi.

  edit; israil’i yazmayı unutmuşum. müslümanlar israil’le aynı yerde, yatacak yeriniz yok.

  edit 2; alın bu da bonus. fetö de aynı fikirde; (bkz: #36518034)
 • henüz update almadıkları içindir. gelecek olan güncelleme ile tutulan taraf download edilebilecektir.
 • olmayan şey karışmaz
 • akapelilere kafa karışıklığı gibi bir özellik eklenmemiştir, o yüzden kafaları karışmaz.
  tayyip erdoğan'ın haçlı seferlerini övmesi durumda bile karışmayan o kafalar bunda nasıl karışsın? rte peygamberliğini ilan etse onda bile kafaları karışmaz, direkt biat ederler.
 • haaa haaa haa. ne kafası, ne karışması? reis ne derse o.

  tanımadınız mı karşınızdaki mal sürüsünü. olm adamlar "anamı sikerken yakalasam orospuluk anamdadır" dedi mi? dedi. götünün kılıyız dedi mi?. dedi.

  daha neyin derdindesiniz? bu adamda herhangi bir şey karışmaz, sen kafasından bahsediyorsun. adam direk mala bağlamış, şimdi başlarla tayyip ne böyük 2 kafiri birbirine düşürdü diye.
 • beyin bir donanımdır, herkeste vardır. akıl ise yazılımdır, herkeste yoktur.
 • içimden galiz küfürler geliyor. hepsini hakettiklerini de biliyorum ama ya sabır.

  bunlar var ya ekmek teknesi dizisinde ruhi diye bir karakter vardı. en hafif tabirle ona benziyor. gerisi +18 küfür.
 • alışkın onlar. akp li olunca kafa karışıklığı standart paketle geliyor. şu an konu hakkında ak troll ler bile yorum yapmıyor. sus pus. hele bi konuşsun yetkili şahisılar ona göre pozisyon alacaklar. neme lazım risk almaya değmez. *
 • yakında zaten kısıtlı olan devreleri tamamen yanacak. bir yanda müslümanları katlediyor dedikleri zalim esed diğer yanda abd - ingiltere - fransa ve israil in kurduğu şer ortaklığı. bir şeyler yazmak için bir şeyler konuşmak için her zamanki gibi reyizlerine bakıyorlar ama o kanattan da sürekli çelişkiler geliyor. sabah ak dediklerine öğlen kara akşam sarı diyorlar. şimdi bu kitlenin kendi özgün fikirleri de yok ama doğaları gereği mutlaka konuşmaları ve yazmaları lazım. böyle karma karışık bir durumdalar işte allah sabır versin hepsine. yıllardır söylüyoruz bu ülkede işi en zor olan bunlar hem kendileri fikir üretemiyor hem üretilen fikirleri savunurlarken o fikir değişiveriyor tam tersine dönüyor..