• 1. hiçbir chp'li vekil "türkiye'ye karşı iran safında olurum" dememiştir. biraz araştırırsanız o lafı bir islam yazarının makalesini alıntılarken söylediğini ve havuz medyasının sanki kendisi söylemiş gibi cımbızladığını görürsünüz.

2. en başta kardeşim esad'tan zalim eset'e dönülmesinin nesi mertçe ve adilce politika oluyor?
  • sosyal demokrat bir birey partisinin başkanı ne derse aynısına biat etmez.kendi fikirleri vardır.dolayısıyla bir partinin yönetiminin ne dediği sadece kendisini bağlar, zira ona oy verenler dogmatik her dediğini kabul etmez, beğenmediklerine karşı çıkar.
  • ilk defa yazacağım
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • siz sevdiğiniz birisi size çok yanlış gelen bir şey yaptığında onunla ilişkinizi aynı seviyede devam mı ettiriyorsunuz? bu mu "duruş"tur, yoksa ilkelerinizden ödün vermeden hata yapan kişiyi silmek mi?

"başta dostum esad'dı, şimdi zalim esad oldu."

ortaokul seviyesinde, saçma sapan bir eleştiri. ve çok büyük bir siyasi argümanmış gibi bu leş ortamda söylenip durur. akp'nin tutarsız olduğu, yanlış yaptığı birçok şey olabilir; ama, insanın zekasıyla dalga geçen, böyle salakça şeyler yazmayın lütfen.
  • yaşadıkları başdönmesini 14 nisan 2018 akplilerin kafalarının karışması gibisinden başlık açarak gizlemeye çalışan zavallı partinin zavallı yandaşlarının yanılgısı.

"türkiye'ye karşı iran safında olurum" diyen milletvekilleriniz ve bu tip hainlikleri cezalandırmayan parti yönetiminiz, suriye konusunda ne yaptılar?
    hani bak iran paralı katilleri gebertildi, arkadaşları gebertilen iranlı kiralık katillerin etlerini duvardan kazıyor, ne yaptı sizin tutarlı partiniz?

akp'lilerin kafası karıştığı yok kardeşim, 8 yıldır dünyada en istikrarlı şekilde, suriye rejimine karşı olan, en tutarlı ülkeye laf atmayın. türkiye 8 yıldır mertçe ve adilce suriye politikası yürütüyor. rejimin karşısında ve 8 yılın sonunda batı devletleri bizim iktidarın dediğine geldi. 2013 yılında kimyasal kullanan esed'i niye vurmadılar? burada asıl kafa karışıklığı yaşayan akp mi? 8 yıldır aynı politikayı güden türkiye mi tutarsız? 8 yıldır karşısında olduğumuz iktidar vuruldu ve sonuçtan memnunuz. yazıkki partinizin ne halde olduğunu sizde biliyorsunuz, bizde...hepinize geçmiş olsun.

not: eren erdem "attığı bu tweet'in tarihinin gösterilmediği, dolayısıyla haberin yalan olduğunu" iddia ediyordu: youtube->
    ben kendisine hatırlatayım: 26 kasım 2011 (kaynak->).

ek.1: türkiye'ye karşı iran'ı tutan eren erdem, iş iran'ın vurulmasına gelince -kendisinden beklendiği şekilde- onursuzca susmayı, tutarsızca sessiz kalmayı, tek bir kelime etmememyi tercih etti. iran sevicileri bugün çok sessiz.

ek.2: kimi cehaletten kimide onursuzluktan yalanlara devam ettiği için açıklama yapmak şart oldu. bakın adam eren erdem'in nasıl kıvırdığını, bunun -en hafif tabiriyle- bir iftira olmadığını güzel güzel açıklamış: #64834042
  • eren erdemin twitini gösterip ardından ben bunu kendim söylemedim bu bir alıntı twitidir tarihi orda bakabilirsiniz diye yalanlamasını, sanki bir sav gibi ortaya koyan bir entry olmuş. sen sanki önce kendi kafa karışıklığını bir gidersen nasıl olur?
  • akp’ nin tutarlılığını pkk, ypg ve fetö’ de gördük. arkasından hocam bitsin bu hasret derken ağlayanlar şimdi küfrediyor. apo’ ya methiyeler dizenler şimdi bebek katili diyor, müslim’ i kırmızı halıda karşılayanlar şimdi kırmızı bülten çıkarıyor. bu kadar tutarlı olmayın kardeşim ya valla gözlerim yaşarıyor. bu tutarlılığın faturası binlerce şehit oldu keza.
  • evvelinde amerikan gemilerini kendilerine kıble edinmiş ideolojik çöplerin sanrı nöbetleri.
  • “en istikrarlı şekilde” yazan kısmıyla baya bir troll olduğunu düşündüğüm yazı
  • eren erdem’in bu sözü nasıl söylemiş olabildiğine akıl sır erdiremiyordum. sağolsun başlığı açan dinci arkadaş beni aydınlattı. geri kalan saçmalıklar hakkında yorum yapmaya gerek görmedim. saçmalığın saçma olduğunu anlatmak saçma geliyor.
hesabın var mı? giriş yap