*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yaşadıkları başdönmesini 14 nisan 2018 akplilerin kafalarının karışması gibisinden başlık açarak gizlemeye çalışan zavallı partinin zavallı yandaşlarının yanılgısı.

  "türkiye'ye karşı iran safında olurum" diyen milletvekilleriniz ve bu tip hainlikleri cezalandırmayan parti yönetiminiz, suriye konusunda ne yaptılar?
  hani bak iran paralı katilleri gebertildi, arkadaşları gebertilen iranlı kiralık katillerin etlerini duvardan kazıyor, ne yaptı sizin tutarlı partiniz?

  akp'lilerin kafası karıştığı yok kardeşim, 8 yıldır dünyada en istikrarlı şekilde, suriye rejimine karşı olan, en tutarlı ülkeye laf atmayın. türkiye 8 yıldır mertçe ve adilce suriye politikası yürütüyor. rejimin karşısında ve 8 yılın sonunda batı devletleri bizim iktidarın dediğine geldi. 2013 yılında kimyasal kullanan esed'i niye vurmadılar? burada asıl kafa karışıklığı yaşayan akp mi? 8 yıldır aynı politikayı güden türkiye mi tutarsız? 8 yıldır karşısında olduğumuz iktidar vuruldu ve sonuçtan memnunuz. yazıkki partinizin ne halde olduğunu sizde biliyorsunuz, bizde...hepinize geçmiş olsun.

  not: eren erdem "attığı bu tweet'in tarihinin gösterilmediği, dolayısıyla haberin yalan olduğunu" iddia ediyordu: youtube->
  ben kendisine hatırlatayım: 26 kasım 2011 (kaynak->).

  ek.1: türkiye'ye karşı iran'ı tutan eren erdem, iş iran'ın vurulmasına gelince -kendisinden beklendiği şekilde- onursuzca susmayı, tutarsızca sessiz kalmayı, tek bir kelime etmememyi tercih etti. iran sevicileri bugün çok sessiz.

  ek.2: kimi cehaletten kimide onursuzluktan yalanlara devam ettiği için açıklama yapmak şart oldu. bakın adam eren erdem'in nasıl kıvırdığını, bunun -en hafif tabiriyle- bir iftira olmadığını güzel güzel açıklamış: #64834042
 • sosyal demokrat bir birey partisinin başkanı ne derse aynısına biat etmez.kendi fikirleri vardır.dolayısıyla bir partinin yönetiminin ne dediği sadece kendisini bağlar, zira ona oy verenler dogmatik her dediğini kabul etmez, beğenmediklerine karşı çıkar.
 • skik yobaz sıçmığı.

  he mertçe he.

  siyasal islam kadar yavşaklıkta tutarlı başka pek az akım vardır.
 • 1. hiçbir chp'li vekil "türkiye'ye karşı iran safında olurum" dememiştir. biraz araştırırsanız o lafı bir islam yazarının makalesini alıntılarken söylediğini ve havuz medyasının sanki kendisi söylemiş gibi cımbızladığını görürsünüz.

  2. en başta kardeşim esad'tan zalim eset'e dönülmesinin nesi mertçe ve adilce politika oluyor?
 • siz sevdiğiniz birisi size çok yanlış gelen bir şey yaptığında onunla ilişkinizi aynı seviyede devam mı ettiriyorsunuz? bu mu "duruş"tur, yoksa ilkelerinizden ödün vermeden hata yapan kişiyi silmek mi?

  "başta dostum esad'dı, şimdi zalim esad oldu."

  ortaokul seviyesinde, saçma sapan bir eleştiri. ve çok büyük bir siyasi argümanmış gibi bu leş ortamda söylenip durur. akp'nin tutarsız olduğu, yanlış yaptığı birçok şey olabilir; ama, insanın zekasıyla dalga geçen, böyle salakça şeyler yazmayın lütfen.
 • aktroll generator ile üretilmiş bir diğer kafa boş kendi boş arkadaşın ifadesi. eskiden nickleri random alırlardı, şimdi mesajları da random atmaya başladılar. yakında “msca0002113 dll error, bellek read olamadı” gibi entryler göreceğiz. zira bütçe kesintisinden mantık işlemcileri de payını almış. ayrıca (bkz: keygen müziği)

  edit: eleman “ben senden eskiyim sözlükte, partilere falan gittim, bana nasıl fake dersin” diye mesaj atmış. gerçekte yoksun demedik beybiboy, gerçek insan olman daha kötü hatta
 • bunu yazan akpli ya ahajajajaja. ulan bi git aynaya bak amın evladı. topaç oldunuz.
 • torbacısını çok merak ettiğim aktroll'ün tespiti.

  ülkenin de sözlüğün de içine ettiniz.
 • başlık zaten saçmalık ama eren erdem'e atılan iftiranın hala dolaşıma sokulma çabası daha da saçmalık. demek ki zaman zaman bu iftirayı konuyu bilmeyenler için gündemde tutmaya çalışacaklar.

  http://arsiv.dha.com.tr/…ti-aciklamasi_1094829.html
 • başlığı açan kişinin, başlık ve içeriğinin tanım ilişkisinin ne kadar saçma olduğunu fark etmediği gerzek başlık. *

  adam "xxxx chplilerin kafasının karışması" diye başlık açmış, sonra da zavallı partinin (chp) yanılgısı demiş. ulan aklı evvel, o halde bizim kafamız falan karışmış olmuyor? bunu bizzat sen söylüyorsun. kafamızın karışması yanılgımızmış yani?
  hep makarnadan oldu bunlar. ayakkabı numaraları iq numaralarından büyük.