şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sasirmis, hayatin keyfini cikarmayi bilmeyen, hayattan tad alma duyularini kaybetmis enteresan insandir.

cik güzel kardesim cik. bir mekana git, rakini mezeni söyle, fasil dinle 2 duble at. kalma orda. bi' ufak yeter orda. baska mekana gec, 2 duble de orda ic, türkü falan. orda da kalma. en son git rock bar hesabi 2 bira ic. dön evine.

not: sonra vay efendim kil dönmesi, basur falan. o kadar oturmaya agac cikmadigina sükret amk.
  • akşam niyetliydim. gittiğim mekanda tek kişilik masamız yok dediler, geri döndüm haliyle. biraya devam. başlığı açan arkadaş, yaramı deştin.
  • cuma gününden rakı ve balık ile görevini erken tamamlayanlarin umrunda olmayan insan türüdür.
  • rakıya verecek param olmadığı için iki adet efes extra aldım onu içiyorum. yoksa bu akşamda rakı içmeyi çok isterdim ama malum ekonomik kriz
  • tek başına yapılmaması gerektiğinden tarafımca yapılmayan eylemdir.
  • evde eşim ve kızımla beraber zaman geçirdiğimiz için benimdir başlıktaki kişi.

şükürler olsun sevdiğim bir eşim ve prenses bir kızım var, her fırsatta evimizde beraber vakit geçiriyoruz. yanlızlıktan uzaklaşmak için kalabalık yerlere ve alkole koşmuyorum akşamları...
  • bira içiyor olabilir. markete gitmiştir az önce efes'in tuborg'a göre 25 kuruş az olduğunu görmüştür ama yine de tuborg'u tercih etmiştir.* 2 bira alıp eve geçmiştir tek başına havaların ısınmasını fırsat bilip camı aralayarak kısık sesle bir müzik açmıştır. ince bir sigara sarmıştır. yalnızdır belki. dolaptaki şişesinde yarım kalmış rakı'ya dokunmayarak birasını yudumluyordur. arjantin bardağında köpükler biraya doğru süzülürken... kim bilir?
  • viski içeceğim için dahil olduğum insan grubu.
  • paramı var da gidelim?? insanı özendiriyorsunuz ayıptır.