şükela:  tümü | bugün
  • yozgat haberleri resmi twitter hesabından, gün boyu haber gelmemesi üzerine gecenin sonuna doğru gelen mikemmel haber.

yozgat'da bugün bir şey olmamış, bunu gören istanbul'un gözleri nemli ve yaşlı..

ilgili haber

belki olur da silinir bu tarihi güne tanıklık etmek adına ss.
    https://i.hizliresim.com/1jropb.png

tüm yozgatlılara selam olsun! ben trakyalıyım içim raad.*

edit: maalesef şehit haberiylefazla uzun sürmemiş haber. öyle bir memleket haline geldik ki, 2 gülecek bir şey buluyoruz ne yazık ki o da fazla uzun sürmüyor. insan twiti okuyunca bile nasıl yani, gün boyu hiç mi bir şey olmaz bir şehirde? diyor. şaşırarak gülüyor sonra gırgır amaçlı açılmış bir twitter hesabı mı diye kontrol ediyor, yok o da değil. e o zaman ne güzel işte keşke her gün böyle olsa tabii diyip gülüyor ama twitten kısa bir süre sonra şehit verdiği vatan evladıyla üzüyor bu sefer de, mekanı cennet olsun. ne denilebilir ki!

artık gülmeden önce bile sorgulamak lazım, başlığı açarken bilmiyordum bir yazar arkadaşın yeşillendirmesiyle öğrendim. şehidimizin mekanı cennet olsun, ailesine sevenlerine sabır diliyorum.
  • lise caddesinde, saatin altında, parmak çöreği arasına tulum peyniri koyup yiyenlerin sıraya girdiği bir şehirde ne olabilir ki.
  • twitten yaklaşık 3:30 saat sonrasında şehit olmuştur bir vatan evladı. yakınlarına bol sabır diliyorum.