şükela:  tümü | bugün
 • yemin ediyorum bu sayın kemal kılıçdaroğlu şaka gibi adam. asker ziyaretine eski türkücü vekil hilmi yarayıcı ile gitmiş. daha dün sanatçılarla gidildi diye ortalığı ayağa kaldırıyordu. kemal kılıçdaroğlu'nun pek acele etmediği askeri karakol ziyareti.

  --- spoiler ---

  sınır karakoluna giden chp lideri'ne, partiye grup yorum'dan transfer edilen hilmi yarayıcı da eşlik etti.
  --- spoiler ---

  http://m.ensonhaber.com/…tindeki-buyuk-celiski.html
 • aktrollere fazla mesai yaptıran ziyaret.

  adamlarda doğuştan bok atma refleksi var. gitmese vatan haini, hdp destekçisi. gitse şov yapıyor yeaaaa.

  bi siktirin gidin artık.

  not: kemal kılıçdaroğlu istifaspor.
 • iktidarın saçmalıklarıyla yarışa girişen muhalefet eziğinin yaptığı ziyarettir. moral bulan ordumuz şimdi suriye'den girip kamçatka'dan çıkacaktır.
 • davullu zurnalı gitmemiştir. yanında giden türkücü dediğin adam sanki türkü çığırmış orada. kıyaslamaya bak aq!

  not: kemal kılıçdaroğlu’nu desteklemiyorum.
 • tamam gittin de bari hilmi yarayıcı'yı alma yanına.

  sur'da devletin sivilleri ve çocukları katlettiğini iddia eden bir milletvekili. chp, ülkesinin tüm değerleriyle kavgalı olan bu adamlardan kurtulmadıkça sadece kör savunucularından oy alabilir.

  hilmi yarayıcı'nın sur hakkında konuştuğu video: https://www.youtube.com/watch?v=stfvibhmpia
 • sezgin tanrıkulu ve istanbul il başkanıyla birlikte gitse askerimizin morali daha çok yükselirdi. sezgin olmadı hilmi oldu, o da olumlu.
 • bu ülkede kılıçdaroğlu'nun lideri olduğu partiyi desteklemek gerçekten zor iş. partizanların günlerdir bok attığı sanatçı ziyaretini günler sonra reisleri bir sanatçı ile gerçekleştirmiş. yeminle üzülüyorum bu partizanlara. sonuçta nefret ettiğin bir siyasetçiyi sürekli taklit eden başka bir siyasetçinin peşinden gidiyorsun ve o nefret ettiğin siyasetçenin ülkeyi soktuğu zor durumdan bu taklitçinin kurtaracağına inanıp her ortamda bunu dile getiriyorsun. ne diyelim allah kimseyi bu duruma düşürmesin.

  not:besimtibukspor
 • ulan yorumlara bak hahahah. bu kafayla herhangi bir müzisyen, destek için sınıra gitse taşlanarak kovulması lazım. kılışdar yanında türkücü ile gidilmesine değil, o kadar şehidimizin olduğu bir ortamda güle oynaya türkü söylenmesine laf etti. üstelik bu türküyü söyleyen kişi zamanında megri megri diye teröristleri uzun adam'la beraber karşılayan türkücüydü.
 • kılıçdaroğlu hdp nin oylarını devşirmek için kendince planlar yapıyor lakin bu planlar chp içindeki milliyetçi damarı rahatsız ediyor.

  oy kapayım derken oy kaybedecek haberi yok.