şükela:  tümü | bugün
  • amerika ve yandaşlarının yapacağı saldırı. askeri üsleri vurmakla başlayacaklar.

https://twitter.com/…oglu/status/984365320759595008
  • bugün cin'in de dahil olmasiyla rahatlikla söyleyebiliriz ki;

(bkz: göt ister)
  • esenyurt çok önemli biliyorsunuz. bir s400 de esenyurta yerleştirmek gerekli bu tarz gerilimlerde.
  • twitter'da başladığı konuşulan saldırı.
  • (bkz: kaynak yazar'ın götü)

arkadaş heralde borsa kapanınca başlıcak diye düşündü. la aga amerika orası bugün dalacam derse dalar. hatta borsa açıldığı saat bile dalar.
    ne savaş sever adamlarsınız. canlar gidecek, belki de cocuklar ölecek ama siz "ben demiştim başlıcak" diye prim yapıp ego kasacaksınız.
    başlamasın ve kimse de ölmesin, suçlular adalet yerinde hesap versin savaş ile değil.

not : saat 03:39 trump'in 30 dakika içinde suriye hakkında açıklama yapması bekleniyor. beyaz saray'dan muhabirlere de toplanmaları çağrısı yapıldı.
    inşallah sandığımız kadar deli değildir.

not 2 : sandığımızdan da deliymiş amk. suriye'ye saldırı kararı almış.
    president trump has approved u.s. military strikes in syria: administration official.
  • bu sefer geliyor gibi ancak çok kapsamlı ve çok ciddi bir müdahale olmayacağını düşünüyorum. tabi televizyonlarda çokça büyütülerek anlatılacak orası ayrı.
  • (bkz: yılanoğlu)
  • gerçekleşirse 13. cuma gecesine denk gelecektir. (bkz: 13 nisan 2018/@3lly)
  • başlık hatalı ben sandım ki suriye ordusu bizim yiğitlere saldırdı. zaten başlık yanlış olduğu kadar bir yazarın iddiasıymış madem başlık açtın bir daha ki sefere (?) nisan 2018 abd koalisyonu saldırısı diye başlık aç.
  • umarım insanlar yine ölmez.
    savaşlarda kimin haklı, kimin haksız olduğunu sorgulamak yerine gerçekliğin kendisi olan savaşın en yıkıcı sonucu: insan ölümlerine odaklandığımız gün çok daha güzel bir dünyaya uyanacağız.
    suriye'de kimin amacının ne olduğu ya da ne yapmaya çalıştığı zerre umrumda değil, ben politikacı değil; insanım.