• bu kadar bariz pozisyonda 3 dk sonra var'a gidilip akabinde kırmızı verilmesi...insan gerçekten hayret ediyor...
  • faul verdiyse kartın kırmızı olması çok normal.
    ben pozisyonu pek göremedim ama hasansio hiç itiraz etmedi şaşırttı. demek ki ayağa ufak da olsa temas etmiş. koşan adamı düşürmek için yeterli.
    not:gs
  • ben hastayım: hakem bariz gol şansı olarak değerlendirdi.
    *manitu: nerden biliyor hakem gol olacağını? onun gol olacağını bir tek allah bilir.
  • var'a gidince diagne'ye sarı kart verecek kendini attığı için galiba demiştim oysa ki. yazık ne diyeyim gs'nin galibiyeti hayırlı olsun.
  • diagne kendi ayağına takılıp düşmüş. öncesinde el ile temas var mı tartışılır. ama ikili mücadelede olacak o kadar; basket maçı mı mübarek? o dokunuşla düşecekse oynamasın. hasan ali'yi ve feneri sevmem, her türlü çirkefliklerine "yapmıştır pezevenk" derim ama bu kırmızı ağır olmuş biraz.

not: beşiktaşsipor
  • benim anlamadığım havadan gelen bir top var ve evet kaleciden daha yakın pozisyonda diagne fakat, havadan gelen bu topu sektirip kaleciye kaptırmadan arkasındaki hasan’a rağmen yumuşacık ve santim sektirmeden kontrol edeceğini nereden çıkarıyorlar.

top ayağında dripling yaparken ve kaleci de açılmış aralarında aynı mesafe varken faul yapılsa kırmızıya bir şey diyemem ama havadan gelen bir top var adamın kontrolüne geçmemiş, bırak kontrolü belki cırt çekecek topu ıskalayacak.

fener’in sahasında böyle bir kırmızı veriliyorsa, sene boyunca hakemler dilim dilim diliyorsa takımı ben suçu yönetimde ararım. o kadar parası olan insan hakemlere takımını ezdirir mi bu kadar yav.
  • pozisyonda, hasan ali kaldırım el ile diagneyi çekiyor.
    kırmızı kart yanlış. çünkü bariz gol şansı yok. top daha diagne kontrolünde değil.
    not:tff
  • pozisyon tv de temas yok gibi gözüküyor ancak temas olmasaydı hasan ali o kadar tepkisiz bir şekilde itiraz etmeden oyun alanını terketmezdi.

faul kararı verilen bu pozisyona da kırmızıdan başka kart çıkmaz.
  • zımba gibi kırmızı karttır. ayakla değil el ile ilgilenirseniz görürsünüz.
  • net doğru karardır.
hesabın var mı? giriş yap