• fenerbahçe'nin son çeyrek 34 sayı attığı maç.

o değil de üçüncü çeyreğin sonuna iki dakika kala bir an vardı, bildiğin epikti. kuban 7 sayı öndeyken tribünlerden alkış ve bağırma sesi yükseldi bir anda, murat murathanoğlu datome ve vesely oyuna giriyor dedi. yeminle kıskandım o anı. resmen spartacus ve crixus aynı anda arenaya çıkıyor gibi davrandılar. güven dediğin böyle bir şey.

bu arada bartzokas harika çözmüş fener'i. fenerbahçe'nin içerden dışarı açılan savunmayı tercih etmesini şimdiye kadar onlar kadar iyi değerlendiren olmamıştı ama karşındaki adam obradoviç olunca bazen yapacak bir şey olmuyor.

edit: 40 yılın başı bir yazım çok favlanmış ve ben bunu 4 gün sonra gördüm. son bıraktığımda 12 kişi falan favlamıştı. onu da bir yazar arkadaş güzel anlatmışsın demişti de görmüştüm.

bundan çok daha güzel tespitlerim, düşüncelerim falan var lan sporla ilgili yazdığım, valla bak. sürü psikolojisi böyle bir şey herhalde. favı gören abanıyor. nice güzel entry yalan olmuşken spartacus benzetmesini gören coştu sanırım.
  • siz de kendinizi o eskilerin zalgiris'inin, benetton'unun veya genel zamanın barcelona'sı veya cska'sının taraftarı gibi hissediyor musunuz?

onlardan birinin maçı.
  • maçı rus kanalından izleyen bizlere iki kat zevk yaşatmış olan maç.

başlarda kahkahalar atan götlerin son dakikalardaki o susuşlarınının verdiği zevki anlayamazsınız.
  • fenerin kubana sapladıktan sonra çıkarıp hakem üçlüsüne sapladığı maç. helal olsun.
    evet seviyesiz bir entri ama delirtti ulan hakemler.
    not:gassaray
  • maçı getiren an, 1 küsur dakika kala bobby dixon'un sakatlanma pahasına uçarak hücum ribaundunu tiplemesidir. evet evet; 1,78 boy ama kocaman yürek. ulan nasıl bir yüreğin varmış senin?
  • eskiden takımlarımız deplasmana gider, çılgın basketbol oynar, attığını sokar, maçın 38 dakikası boyunca skor üstünlüğü sağlardı. ibo 44 sayı falan atar , harun basketbol resitali sunar ama artık ne olursa o son dakikalarda olur ve o büyük takım karşısında diz çökerdik. işte rakibimiz kuban bizim eski takımlarımız gibiydi bugün. bizse artık o büyük takımız. hem de çok büyük takımız.

tanım: fenerbahce'nin hakemlere rağmen kazandığı maç.
  • muhteşem bir atmosferde oynanan maç. helal olsun bu atmosferi yaratanlara..

metin-ali-feyyazspor...
  • fenerbahçe'nin mücadeleyi bırakmadan, hak ederek kazandığı maç. yıllardır avrupa'da kıçı ayrı başı ayrı oynayan türk takımlarından sonra böyle bir takımı var bu ülkenin. ama ne hikmetse destek olmak yerine paçasından çekmek için her şey yapılıyor, başarılı olmamız batıyor millete. ülke içinde bu takımın önünü kesmek için her türlü pisliği yapan şerefsizlerin götüne girsin bu galibiyetler. kendi siktiriboktan liginizde hakemlerle kimi istiyorsanız onu şampiyon yapın yine, siz onlarla oyalanın, bizim başka bir işimiz var.
  • 3 çeyrek bittiğinde hiç umudum yoktu. biz iyi bir görüntü çizmediğimiz gibi kuban da aksine patır kütür indiriyordu üçlükleri.

ama gel gör kiiiiiiiiiiiiiii!

we have obradovic they don't anasını satiyim :)
  • bogdanovic, vesely falan tamam da gigi datome çok yakıştı be takıma.
hesabın var mı? giriş yap