şükela:  tümü | bugün
  • fono müzik ile yaşadığı anlaşmazlık sonucu sabah 5:30 sularında gerçekleşmiş olay.

çünkü ülkede herşey güllük gülistanlık ve baygın baygın şarkı söyleyen bu dallama emniyetin ilk önceliği.. (bkz: hukuk)

müzisyen kaan boşnak gözaltına alındı

edit: (bkz: kaan boşnak)
  • ülkede güzel şeyler olduğunu da göstermiştir.
  • olum gerizekalı mısınız?troll müsünüz?
    ne yapsın savcılar?önüne gelen davacılara,ülkenin daha önemli sorunları var siktirin gidin mi desin?
  • haber metninde geçen: "erken, yüzyüzeyken konuşuruz grubunun diğer elemanı ...'nın bu konuda konuşmak istemeyeceğini paylaştı" ifadesi biraz ironik olmuş.

e yüzyüzeyken konuşsaydınız bari canım kardeşim.
  • akşam akşam beni sevinçten uçuran gelişme.

sen git baban yaşındaki adamlara " dayımları çağırdım hepinizi sikecek" de. ki bu dediğin adamlar muyap ın as kurucularından.
    ben en çok şu ergeni destekleyenlere üzülüyorum.
    böyle sikerler işte adamı.
  • plak şirketi vs olayıdır. plak şirketleri her zaman kazanmıştır bugüne dek, bu sefer farklı olmasını dilerim. dünyada insanı kederinden öldürten, sanatçıda sanatçılık bırakmayan bir sürü plak şirketi vardır, düşününce saçma gibi ama bir sürü güzel müzik yapan insanın ünlü olmak istemeyişinin nedenleridir bu plak şirketleri. amy winehouse'un iyi de ben bu şarkıları söylemek istemiyorum, ben jazz söylemek istiyorum serzenişlerini kenara itip sen bunları söyleyeceksin diyen de plak şirketidir, ünlü grupların çoğunun hakkını gasp eden de plak şirketleridir. indie müziğin çıkış noktası tam olarak bu plak şirketleridir vs. vs.

şimdi salak salak "kaan boşnak kim amk?" yazacağına google diye bir site var kardeş, epey yararlı, yaz oraya, fikir sahibi olmadan zikir sahibi olma. çok zararlı bir şey, cidden bak.

daha önce bu tarz bir direniş şekli oldu mu türkiye'de herhangi bir müzisyen tarafından bilmiyorum ama böyle şeyleri değerli buluyorum.

http://www.birgun.net/…gozaltina-alindi-143119.html
  • hukukiyse sorun yok.
  • yüzyüzeyken konuşuruz grubunun elemanlarından birinin başına gelen olaydır.

hayatta her an yeni birşeyler öğrenebilmek mümkün. böyle bir müzik grubu olduğunu öğrendik bugün de.

polis grubun isteğini kırmamış ve yüzyüze konuşmak için gözaltına almış.

vurmayın. malzeme kısıtlı bu kadar espri çıktı.
  • "eğer doğruysa bir daha fono müzik'ten çıkan hiçbir müziği dinlememe neden olacak olan olay." mı desek ne desek şimdi market değil ki, perakende şirketi rezaleti değil ki protestomuzu bu şekilde gösterelim.

ancak ironi bir yana ülkemizdeki bandrole girme hadisesini tüm sanatçıların bir kez daha düşünmesi lazım. bağımsız müzik bağımsız müzik.nerede başlar nerede biter? sadece yaptığın müzik tarzı mıdır bağımsız müzik?