şükela:  tümü | bugün
 • tahincioğlu basketbol ligi'nin ilk yarısının son maçı. oktay mahmudi'nin gelişiyle anadolu efes'e özellikle savunmada bilenen galatasaray odeobank, ilk yarıda rakibine oyun olarak üstünlük kurdu, ancak motum'u durduramayıp geride kapattılar. 3. çeyrek sonunda 15 sayıya kadar farkı açan anadolu efes, 4. çeyreğe 13-1lik seriyle başlamasına engel olamadı.
  bitime 2.40 kala ege arar'ın 5. faulünü alıp oyundan çıkmasından sonra pota altında üstünlüğü kaptıran galatasaray odeobank maçtan düştü. tüm maç boyunca -14 verimlilik puanıyla oynayan birkan batuk attığı üçlükle farkı 3 baskete çıkardı.
  müsabaka, 76-68 anadolu efes üstünlüğüyle sona ermiştir.

  ancak ntvspor'da maçın yorumcuları murat kosova ve ihsan bayülken'in, neredeyse sahaya inip 6. ve 7. adam olarak sahaya atlayacak raddede galatasaray odeobank taraftarlığı hafızalarda soru işaretleri bıraktı.
  1. soru: ikisi de bilindiği gibi beşiktaş taraftarıyken niye bu coşku?
  2. soru: ergin ataman'dan nefret mi ediyorlar?
  3. soru: oktay mahmudi'ye bir aşk mı beslemekteler?
  4. galatasaray kazandığında anadolu efes play-off dışında kalacak hurafesi mi?
 • hakemlerin saçma sapan yönettiği başka bir maçtı. iki taraf için de birçok hatalı kararlar verildi. neyse ki buna rağmen efesimiz kazanmayı bildi.

  ama pota arkası 7.sırada oturan bir lavuk vardı. arkadaş gsyi alkışlayacaksan siktir git karşı tribüne otur ne işin var aramızda. milleti de tribe soktu.
 • galatasakal'ın kaybettiği maç.