şükela:  tümü | bugün
 • ben nerden bileyim iktidar yalakası sözde gazeteci olmadığını.

  edit.

  valla bu ülkeden ümidi kestim.

  mal
 • varız. ismimi veriyorum. tonton benetton.
 • kekeme suser’ın başlığı okurken ki nidaası.

  edit: başlığın ilk hali 14 oocak 2018 fatih altaylı yazısı idi.
 • yazıyı bilmem de ünlülerin şu "ortaya çıkıp söylesinler" olayına hastayım. yahu bizler sıradan insanlarız, orta dediğiniz yer neresi ola ki? bizim "orta" diye tabir ettiğiniz yerimiz burası. bizler buraya yazınca o size ulaşır ancak. yoksa pencereyi açıp bağıra bağıra elestiri yapsam beni kim ciddiye alır? madem öyle bir çay bahçesi seçelim, oturalım, cayımızı içelim, sen konuş, biz konuşalım, ortayı bulalım. eee buna da sen yanaşmıyorsun? nasıl olacak bu rumuzları ardına saklanan insan şeysi...

  not: şahsa hakareti asla desteklemem. yazarların gayet de yasal sorumlulukları vardır burada yazdigindan. aslında kimsenin bir yere saklandığı yok.
 • (bkz: don’t feed)
 • sdhjfsgdhjshjsghjdsfv

  --- spoiler ---
  rüşvet almakla suçlanan bir politikacı olmadığını.

  vergi yüzsüzleri listesinin tepesindeki bir haysiyetsiz olmadığını.

  yalakalığın dibine vurmuş bir siyasetçi kuyruğu olmadığını.

  vatanı satmış bir rezil olmadığını.
  --- spoiler ---
 • ne kendisine karşı atıp tutanlardanım, ne de neyi nasıl yaptığı umrumda; ama (bkz: fog reyiz) kıvamında çıkıp bana isimlerinizi verin diye bir gazetede köşe yazısı yazmak hakikaten ahmaklık.

  adım ferhat sabuncuoğlu. neyi değiştirecekse...
 • ekşi'ye gazete köşelerinden giydirmek de yeni moda oldu diye içten içe düşündürendir.

  herhalde yazacak başka konu yok. hükümet aleyhine yazsalar olmaz. e her allahin günü futbol hakkinda da yazilamiyor.. gariban ekşi yazarlarina sarmak en güzeli. ohh mis.
 • bir insan her şeyiyle ertuğrul özkök'ü takip ve taklit etmeye çalışarak yaşar mı ya? ne sıkıcı bir hayat...
 • (bkz: nerede yazıyormuş bu adam)

  yahu ben fatih altaylı okumayalı olmuş belki 15 sene. celal şengör ve ilber ortaylı programlarından başka programını seyretmedim, onlar da youtube'dan. eski gençlik yılları teketek programlarını seyrederdim ilk zamanlar. bir ümit veriyordu o zamanlar.

  ne anlatıyor ki bu gene acaba iki gündür kaşıyıp duruyor. ara sıra çıkıp böyle de yapıyor bu adam ya bir de o var. bana küfür ettiler. yok küfür ettirmem. yok erkekseniz öyle böyle vs diye bağırır durur. 3-5 senede bir yapar böyle bir kendi meşrebinde çıkışlar o zaman duyarım ki ha hala hayattaymış, yazıyormuş. bir o bir de galatasaray'da bir numaralar döner, bu gene yüksek perdeden ses çıkartır, orada duyarım kendisini.

  fatih altaylı'nın bu ülke için gazetecilik adına bir şey yapacağı, bir yanlışı düzelteceği, bir haksızlığı ortadan kaldıracağı, bir yalanı, düzenbazlığı ortaya çıkaracağı şeklinde bende bir umut kalmamıştır çoktan beri.

  çok da şeetmeyin geçin derim.

  bizim burada daha önemli işlerimiz var ekşiciler olarak. vergi kaçıracağız, rüşvet alacağız, siyasilere yalakalık yapacağız sonra da gidip vatanı satacağız. aman çok şeetmeyin, yaman gazetecidir kendisi bizi avlar da rezil eder dünya aleme sonra kanzuk'a falan (bkz: alo fatih) yaptırtmak zorunda kalmayalım, yerin kulağı vardır malum.