şükela:  tümü | bugün
  • hızlı reis'e eleştiri ve destek editi: sayın altaylı, sen çok cesurdun da niye şu fetöcü alçaklığını eleştiremedin?

(bkz: vatanı satmak islam'a göre günah değil)

öte yandan adam haklı, sözlükte kendisine hakaret edenler var ve kastettiği kişiler o yazarlar. yapılması gereken, hakaret edenleri lanetleyip altaylı'yı görüşleri ve yaptıkları ile eleştirmek. sürü psikolojisi ile hareket edilmemeli.

ekşici ok troll yazarlara bol bol saydırdığı yazı.

--- spoiler ---

yiyorsa çıkın ortaya

dünkü yazım üzerine “ekşi sözlük denilen ‘pislik çukurunda’ bana hangi hakaretleri düzdüler?” diye şöyle bir bakayım dedim.

kimi “doğru söylemiş” demiş, kimi de “levent kırca’yı rahmetle anıyorum” diye başlamış.

ekşi sözlük’ün takma isim arkasına saklanarak yazan “şerefsizlerine” yine iki lakırdı edeyim.

adını vermeden, karanlıktan birilerine hakaret etmek, bırak hakareti gizlenerek, kimliğini saklayarak eleştiri yapmak “olabilecek en aşağılık” durumdur.

haysiyetli insanlar bir şey söyleyecekleri zaman ortaya çıkıp söylerler.

haysiyetsizler ise karanlık köşelere saklanır, oradan bağırırlar.

bana yazdığınız her eleştiri kabulümdür.

bir şartla. kim olduğunuzu açıklamanız, adınızla sanınızla yazmanız kaydıyla.

yoksa ben nereden bileyim bana söven birinin en adi satılmış olmadığını.

nickname arkasına saklanan bir ekşi sözlük yazarının çocuk tacizinden hüküm giymiş bir rezil olmadığını.

rüşvet almakla suçlanan bir politikacı olmadığını.

vergi yüzsüzleri listesinin tepesindeki bir haysiyetsiz olmadığını.

yalakalığın dibine vurmuş bir siyasetçi kuyruğu olmadığını.

vatanı satmış bir rezil olmadığını.

ben nereden bileyim.

sıkıyorsa o karanlık nickname çukurundan değil, adam gibi adınızla sanınızla yazın.

var mısınız “gizli şerefsizler”?

var mısınız takma adlı utanmazlar?
    --- spoiler ---

http://www.haberturk.com/…rum-iste-var-mi-diyecegin
  • ben nerden bileyim iktidar yalakası sözde gazeteci olmadığını.

edit.

valla bu ülkeden ümidi kestim.

mal
  • varız. ismimi veriyorum. tonton benetton.
  • bak fatih altaylı senin gazetede köşen, televizyonda programın var. istediğin gibi konuşur, istediğin gibi sallarsın. alo fatih denilir, anketlerle oynarsın. ama buralarda seni eleştiren insanların gazetelerde köşesi yok, televizyonlarda programı yok, alo fatih tanıdıkları yok. ne ahmakça bir düşünce, erkekseniz çıkın ortaya, ekşi sözlük'te atıp tutmayın demek. yahu bizlerin ekşi sözlük gibi mecralardan başka yerlerde söz söyleme imkanı mı var?

edit: alo fatih, fatih altaylı değildir diyen arkadaşım, alo fatih'in kim olduğunu, kendisine alo denildikten sonra başka fatih'e alo dediğini de biliyorsundur herhalde. fethullahçıların taktığı lakaplara sadık olmadığım için üzgünüm.
  • "spartaküs benim"
    veya
    "ben vurdum"

veya veya
    "bu maskenin ardında etten fazlası var
    bu maskenin altında bir fikir var"
  • kekeme suser’ın başlığı okurken ki nidaası.

edit: başlığın ilk hali 14 oocak 2018 fatih altaylı yazısı idi.
  • yazıyı bilmem de ünlülerin şu "ortaya çıkıp söylesinler" olayına hastayım. yahu bizler sıradan insanlarız, orta dediğiniz yer neresi ola ki? bizim "orta" diye tabir ettiğiniz yerimiz burası. bizler buraya yazınca o size ulaşır ancak. yoksa pencereyi açıp bağıra bağıra elestiri yapsam beni kim ciddiye alır? madem öyle bir çay bahçesi seçelim, oturalım, cayımızı içelim, sen konuş, biz konuşalım, ortayı bulalım. eee buna da sen yanaşmıyorsun? nasıl olacak bu rumuzları ardına saklanan insan şeysi...

not: şahsa hakareti asla desteklemem. yazarların gayet de yasal sorumlulukları vardır burada yazdigindan. aslında kimsenin bir yere saklandığı yok.
  • (bkz: don’t feed)
  • sdhjfsgdhjshjsghjdsfv

--- spoiler ---
    rüşvet almakla suçlanan bir politikacı olmadığını.

vergi yüzsüzleri listesinin tepesindeki bir haysiyetsiz olmadığını.

yalakalığın dibine vurmuş bir siyasetçi kuyruğu olmadığını.

vatanı satmış bir rezil olmadığını.
    --- spoiler ---
  • ekşi'ye gazete köşelerinden giydirmek de yeni moda oldu diye içten içe düşündürendir.

herhalde yazacak başka konu yok. hükümet aleyhine yazsalar olmaz. e her allahin günü futbol hakkinda da yazilamiyor.. gariban ekşi yazarlarina sarmak en güzeli. ohh mis.