şükela:  tümü | bugün soru sor
  • celal şengör ve ahmet arslan hocanın konuk olduğu ilk programın devamı niteliğinde sanırım.

konumuz orta çağda bilim ve felsefe gibi görünüyor ama başka yerlere de sapacağını da düşünüyorum. ilk yayın oldukça bilgilendiriciydi zira.
  • orta çağ’da bilim ve felsefe konusunu ele alıyor bugün. çok bilgilendirici ve ufuk açıcı bir yayın olacağa benziyor. bana fatih altaylı’yı sevdirmiş programdır aynı zamanda. her şey bir yana adamdaki bu birikim, bilgi, engin kitap ve kaynak bilgisi, bahsettiği şeyleri gidip yerinde görüp, ziyaret etmiş olması falan beni çok etkiledi. helal olsun demek lazım, hakkını vermek lazım.
    celal hoca hakkında artık bir şey söylemek istemiyorum, neredeyse her iki entry’mden biri onunla ilgili, hayranlığımı yeterince belli ettim zaten.

edit: düzeltme
  • beklendiği üzere celal şengör'ün bir kısım cümlelerinin canlı yayında sansürlendiği yayındır; tanıyan varsa iletsin kendisine; koştur koştur gidiyor oraya.
  • umurumda olmayan yayın.

sözlük yazarlarının hepsine şerefsiz diyen birinin yayınını sözlükte gündeme getirecek kadar omurgasız mısınız?

fatih altaylı'nın nasıl biririsi olduğuna girmiyorum bile.