şükela:  tümü | bugün
 • şuradan görülebilecek rezalettir.

  --- spoiler ---

  pegasus havayolları, pistten çıkan uçaktaki 162 yolcunun tamamının sadece 29.90 tl ekstra hizmet bedeli karşılığında kurtarıldığını açıkladı...

  --- spoiler ---

  162 insanın yaşadığı travmayı takmadan pegasus esprisi yapmak tek kelimeyle rezalettir. dünkü uçak kazasında hayatını birileri kaybetseydi; yine pegasus esprisi patlatabilecekler miydi! şimdi elbette beni duyarcı olmakla suçlayanlar olacaktır. ancak bu suçlamayı yapanlar sevdiği bir kişiyi uçak kazasında kaybetse ve zaytung buna benzer bir paylaşımda bulunsa ne hissederlerdi.
 • paranın her sorunu çözdüğü günümüze iyi bir gönderme olmuş.

  kaybetseydi, ölseydi, olsaydı varsayımlarını pas geç.
 • pegasus'a güzel dokundurmuştur. asıl rezalet, böyle 'kalın' bir espirinin rezalet olarak algılanmasıdır.

  huyum değildir, çok da takip etmem ama, sana puanım 10 zaytung kardeş.

  edit: kurtarılan yolculara ne ikram edilip ne ikram edilmediğini, su için ücret alınıp alınmadığını tartışabiliriz mesela. asıl rezalet bunu tartışabilecek seviyeye getirilmesidir.
 • dünkü uçak kazasında kimse zarar görmediği için zaytungluk yapmışlar işte. birisine bir şey olsaydı bu şekilde bir paylaşımda bulunacaklarını sanmıyorum. ayrıca uçak kazasından zarar görenleri düşün o konuda mizah yapma, trafik kazasında zarar görenleri düşün o konuda da mizah yapma şu konuda da zarar görenleri düşün bu konuda da düşün... diye düşünürsen mizah yapacak konu da kalmaz...
 • rezalettir. bu yersiz agresiflik niye zaytung? komik de değil ayrıca haber.
 • sağlam pegasus eleştirisi içerir, ben pegasustan böyle bir hizmet bedeli talebini yadırgamam.
  zaytung tertemiz pegasusa saplamış.
 • ınsanlar, pegasusun zorla ağızlardan bilet soktuğunu sanıyor ya ben buna şaşırıyorum.

  tamam kara mizah falan ama ulan kötüyse, ucuzsa, pahaliysa, 1 saatlik yol için sandiviç vermiyorsa artik her ne haltsa bilet alma sende. devlet kurumu desen, e bu da değil. özel bir hava yolu şirketi sadece. kısaca, 2 gündür bu dönen muhabbet gereksiz.
 • bu olayda eleştirilecek olan zaytung değil pegasus olmalıdır.

  yaptığı hizmetin her koluna ekstra ücret için hep bir mazeret uyduran tüm firmaların ilk önceliği müşterinin memnuniyeti değil paranın ehemmiyetidir.

  zaytung takip etmesem de bu göndermesini başarılı ve yerinde buldum.
 • ölen-yaralanan olmadığı için, pegasus'un para için yaptığı şaklabanlıklara giydirdiği için, insan hayatı ile dalga geçmediği için, insani değerlere saldırmadığı için olmayan rezalet.