şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: her geçen gün amerika’ya yaklaşıyoruz, hatta geçiyoruz. polisimiz bile amerikan polisi gibi oldu .

  edit: olay karadeniz sahil yolunda gerçekleşmiş. bu yolda 500 metreye kadar görüş mesafesinin olduğunu söylüyorlar zaman zaman . çünkü düz bir yolmuş, mahkumun ara sokak alternatifi de yok. eli kolu bağlı bir insan can havli ile anca koşabilir, polis vurmak yerine peşinden koşabilirdi .

  edit: en kötü seçeneklerde mahkumu vursa bile kafasından değil belaltından vurmalıydı.

  çıkarıldığı mahkemece tutuklanan şahıs; cezaevine gönderilirken, kırmızı ışıkta bekleyen polis aracından kaçma girişiminde bulunup, dur ihtarına uymayınca polis tarafından vurulmuş.
  kaynak : https://bundle.app/blxdjaeu
 • uzerinde silah yok bir sey yok, neden kafasindan vurulur ki kacan adam. madem bu kadar keskin nisancisin ayagindan vur zaten bi yere gidemez.
 • polis dur ateşi açmıştır , kazayla kafasına gelmiştir
  polis haklıdır ve tek bir gün ceza almaması gerekiyordur
  belki ateşi bel altına atsaydı daha iyi olurdu ama sonuçta ölen insan da sütten çıkmış ak kaşık değil dimi
 • (bkz: pvsk)
 • bence polis ayagina siktmistir ama keskin nisanci hatta hic nisanci olmadigi icin mahkumun kafasina isabet ettirmistir.
 • hangi acıdan bakarsan bak kötü bir olay...

  polis haklı... ama bu adam nasıl polis otosundan kacabılıyor onu anlayamadım... yok mu kelepçesi bu adamın?

  kaçsaydı polisin hayatı kaymıştı bu kesin ama kaçmasaydı kimseye zarar gelmeyecekti... olan tutuklanan adama oldu, ne diye kaçarsın ki?

  ek: kelepçe varmış. polisin kafadan vırması cidden orantısızlık. kelepçeli adam nereye kaçabilir ki?
 • bence polis havaya ateş açmıştır ama kafasına isabet etmiştir. bu polislere eğitim verilmiyor mu arkadaş kafadan vurmak ne demek? polisin ceza alması gerekir aksi halde benzer vakalarda her polis “ayyy pardon yaaaa yanlışlıkla kafasından vurdum da ihhiihi” diye yırtar.

  edit: özelden laf atanlar oldu, sanırım insanlar etkisiz hale getirilmenin ne demek olduğunu bilmiyor. orada vurulacağı yer bacağıdır, suçu her ne olursa olsun. ha diyelim ki çok ağır bir suçlu, o zaman da kafasına sıkmayacaksın. sokak ortasında vuruyorsun, yoldan geçen herhangi birini de öldürebilirdi. nereden tutarsan elinde kalıyor.
 • aslında polisin kaçan mahkûmu taş atarak durdurması gereken olaydır.
  pardon editi: kaçmaya çalışan mahkûma polis önce kibar bir dil ile rica etmeli, yaptığının yanlış olduğunu anlatmalı eğer mahkûm kaçma konusunda hala ısrarcıysa taş atmalıydı.
 • gene gelmiş her boktan anlayan ekip.adam kaçmaya çalışmış belki organize oldu adam ayarladı,polislere müdahale edeceklerdi.polis ne yapsa suçlu anasını satayım.sıkar suçlu,sıkmaz suçlu.çok biliyorsanız siz yapın şu mesleği.
 • amerika'da olsa halk kahramanı ilan edilip ödül verilecek polis burada suçlu mu suçsuz mu diye tartışılıyor.

  eğer ilk entride anlatıldığı gibi olduysa polisin sonuna kadar haklı olduğu durum.