şükela:  tümü | bugün
 • milli takımda 40 gol atmış, en çok gol atan milli futbolcu sıralamasında açık ara önde olan ve uzun yıllar daha öyle kalacak olan hakan şükür üzerinden galatasaray'ı hedef almaya çalışan açıklamadır.

  milli takımlar da fetöcü zannedersem. hadi yiyorsa türkiye milli takımı için de aynı açıklamayı yapın.
 • büyük vizyoner ali koç önderliğinde fb twitter hesabı döktürmüş gene. anlamadığım, fetö soruşturmasında heralde süper lig, birinci lig vs vs her takımdan fetöcü çıktı. kimi korudu, kimi kovdu, kimi de kendini medya desteği ile hiç alakası yokmuş gibi gösterdi vs vs ve olaylar kapandı. gs kendi içindekileri kovdu, beşiktaş ve fenerbahçede kendi içindekileri kovdu. şu an ülkede siyaset içinde, iş adamları içinde serbestçe dolaşan o kadar fetöcü varken ali koç’un sadece galatasaray üzerine oynaması da komik.
  bu adam fenerbahçe’ye geldiğinde aziz yıldırımdan sonra bir oh çekmiştim ama şimdiye kadar hiç bir adam gibi sportif başarısı/finansal başarısı yok iken, her başarısızlıkta ya fatih terim yada galatasaray ile ilgili konuşan bir ergen gibi kulüp yönetmekte. (yemin ederim aynı şekilde konuşan sadece fenerbahçe’yi öven, eski şampiyonlukları konuşan ve galatasaray’a bok atan arkadaşlarım vardı lisede)
  keşke ali beyde mustafa beyde birbirleriyle atışacaklarına kendini işlerine verip daha verim alsalar yaptıklarından. (mustafa cengiz’i severim orası ayrı)
 • galatasaray ın aptallığını yüzüne vuran twettir. fetöcüler akp içinde cirit atarken, 40 gol atmış bir futbolcuyu yok sayamazsınız. hakan leeds maçında fetullah denen yavşaüın pasıyla turu getirmedi. ya arsenal maçı. bologna, dortmund, mallorca... adam olun ulan.
 • atarlı ergenlerin facebook paylaşımı gibi bir tweettir kanımca.
  artık bu iş tam manasıyla bir kör dövüşü olmaya, kabak tadı vermeye başlamıştır.
  zekice kurgulanmış ufak tefek atışmaların olması bu işe renk katabilir fakat sürekli bu tarz işlere kafa yormak, işin bokunun çıktığını gösteriyor.

  not:fb
 • fenerbahçe spor klubü resmi twitter hesabı hastayı yatağında zikmiş... doğruya doğru
 • nereye varmaya çalışıyorlar anlamıyorum. bu ülkede büyük bir kitle galatasaray taraftarı ve galatasaray kulübü, fetöcü örgüt faaliyete geçmeden 75 yıl önce kurulmuş. kaldı ki değer verdiğiniz herhangi biri galatasaray taraftarı değil mi. bu aptal paylaşımla taraftarları da zan altında bırakmış olmuyorlar mı? bırakın bu işleri de sahada konuşmaya başlayın.
  her şeye rağmen sahadaki başarısızlığı da hoşgörüyle karşılarım ama bu tarz gaz almaya yönelik safsatalara kesinlikle katlanamıyorum.
 • sözlüktekilerin ne kadar salak olduğunu göstermiştir. ilgili ortamda zaten görsellerle açıklamalı olarak cevap verilmiş. şunları adam yeri koymayın.
 • galatasaray gibi bir kulüp niye hâlâ şu takımın yöneticileri ile muhatap oluyor anlamıyorum. adamların tek prim kaynağı "galatasarayın en büyük rakibi" olmak.

  ancak tabii bu anlamsızlık ilgili paylaşımın çok sağlam geçirdiği gerçeğini değiştirmiyor. bence rekabetin böyle yarı politik yönetici savaşları şeklinde yapılması engellenmeli. futbol konuşun futbolla rekabet edin, ne bileyim rizedeki aslan esprileri çok güzeldi oradan devam edin. sonra oyuncusundan direktörüne kadar hepsi maç ortasında birbirine giriyor, taraflar maç öncesi/sonu birbirlerini linç ediyor, yok o küfür etmiş öteki dalga geçmiş. bu nasıl spor olm
 • fetö’nün kandırabilmesi için bir insanın gerizekalı olması gerekiyor ki kandırdıklarına bakarsanız kolayca teyit edebilirsiniz. parası olan ve gerizekalı olan insan dediğimizde de akla ilk futbolcular geliyor. prime döneminde hakanı arifi versen kadroya almayacak mıydın yani? fetö bir terör örgütünden çok gerizekalı turnusoludur benim gözümde. hala ona buna fetöcü diyinceye kadar bunlara kanan gerizekalılar hala iktidarda onu eleştirin. bu ülkenin en utanması gereken şey cahil bi fesli gelmiş ülkenin içinden geçmiş allah kitap diye utanıp susacağınıza hala ağzınızdan düşürmüyorsunuz.
 • fetö savcıları ile maç yapanlar, emre belözoğlu'nu kaptan yapanlar ergence bir tweet atmış. koskoca kulübün uğraştığı şeylere bak seviye 14-15 yaş.